Український ведучий Тімур Мірошниченко коментуватиме події Євробачення-2023 на важливих подіях та червоних доріжках. В інтерв'ю 24 Каналу він запевнив, що проблем з його виїздом у Велику Британію не буде.

До теми Їх вбила Росія: 7 відомих чоловіків, які пішли на війну добровольцями і загинули

Після скандалу з коміками Міністерство культури з іншими профільними міністерствами напрацювали новий певний алгоритм. Тімур Мірошниченко запевнив, що проблем із виїздом не має бути.

"Але я люблю Україну і ніколи навіть не думав про те, що в найскладніші часи буду за кордоном. Звісно, ні. Але, якщо це культурно-дипломатична робота, то її теж має хтось виконувати. Я виконаю свою місію і повернусь. 13 травня фінал, 14 травня у Варшаві, 15 – в Україні. Все зрозуміло. А 17 в мене ефір, то я мушу бути вже в Києві".

  • Український комік Андрій Щегель заявив, що зміг виїхати за кордон як артист. Він хизувався, що перебуває в Туреччині та не планує повертатися. Згодом гуморист записував відео з вибаченнями. Окрім того, режисер та кліпмейкер Тарас Голубков також отримав дозвіл на перетин кордону, але насправді втік для співпраці з росіянами.
  • Після цих скандалів Міністерство культури заявило, що рішення про право виїзду на кордон буде даватися після більш жорсткої перевірки. Це на собі відчули українські гурти – KAZKA та The Hypnotunez. Тому чимало музикантів звернулось до Мінкульту з проханням випускати музикантів.