Дозволом на виїзд з України режисер скористався, щоб зняти кліп для росіянки Клави Коки, яка підтримує режим Путіна. Як Голубков обдурив Мінкульт – читайте нижче.

До теми Вона не виступала на святах російської армії, – Анатоліч знову заступився за Світлану Лободу

З'ясувалося, що Міністерство культури надало дозвіл режисеру Тарасу Голубкову на тимчасовий виїзд з України з 14 по 30 листопада 2022 року. Він надав усі підтверджуючі документи для поїздки.

Голубков навіть пояснив важливість своєї "місії" за кордоном – він нібито хотів зняти в Європі документальний фільм про війну The War Diary разом з латвійським продакшном. Він обіцяв, що покаже історії справжніх людей, які опинилися у складних обставинах війни.

Проте Тарас Голубков збрехав, насправді він поїхав у Москву знімати кліп для Клави Коки. Сам режисер поки не прокоментував цей скандал.

Нагадаємо, що Тарас Голубков і до 24 лютого 2022 року режисерував кліпи росіянам. Зокрема, саме він є автором відео Клави Коки на пісню "Пьяную домой", а також зняв "Романы" Філіпу Кіркорову, чим страшенно пишався.

"Навіть уявити було важко, що опинюся на одному майданчику одночасно з Катею Варнавою та Філіпом Кіркоровим", – писав українець і наголошував, що "хотів показати магію, якою володіє" путініст.