Ведучий і шоумен Тімур Мірошниченко отримував повістку, про що розповідав раніше. В інтерв'ю 24 Каналу він поділився, що є військовозобов'язаним.

До теми Ведуча Євробачення-2023 Юлія Саніна з'явилась на передовиці видання The Times

Тімур Мірошниченко про повістку та військкомат

Телеведучий розповів, що навчався на військовій кафедрі. Він приходив до військкомату напередодні повномасштабного вторгнення та вже у час війни.

Я військовозобов'язаний, офіцер, проходив військову кафедру в університеті. Це абсолютно нормальний процес – раз на декілька років ти мусиш приходити у військкомат. У 2006 році я склав присягу на вірність українському народові. Відтоді ходжу до військкомату. Так збіглося, що я був там у 2016 чи 2017 році, у 2021 і тепер знову запросили, щоб перевірити всі документи. Я сходив, зробив це, – поділився Тімур Мірошниченко.

Шоумен додав, що думає про те, що може стати на захист країни на військовому фронті: "Всяке може бути. Звісно, що казати, що цього ніколи не станеться, я не можу. Бо ми всі не знаємо, що буде завтра. Все може бути".

  • Зауважимо, нещодавно про повістку й мобілізацію висловлювався репер Позитив. Він повідомив, що він не боїться поповнити лави Збройних Сил, і військкомат його не лякає. Виконавець стоїть на обліку та чекає свого часу, маючи з собою військовий квиток.