Вони зустрілися в Києві – в одному з ресторанів на березі Дніпра. Злата Огнєвіч тут же опублікувала сторіс, запитавши: "Цікаво, чий це чоловічий голос за кадром". Серед варіантів відповідей був Дмитро Шевченко, Віталій Кличко, Олексій Тригубенко та, звичайно ж, Максим Тарапата.

До теми "Ісконно русская забава": у Криму вкрали пісню Злати Огнєвіч і заспівали російською

Злата Огнєвіч сходила на побачення з Максом Тарапатою з "Холостячки"

Мені приємно, що ви впізнати голос того самого чоловіка, який за кадром, але поруч. А я дещо знаю, але поки буду мовчати,
– заінтригувала Злата Огнєвіч.

"Нарешті зустрілися. Як завжди було про що побалакати", – прокоментував сам Максим Тарапата.

Злата Огнєвіч з Максом Тарапатою з "Холостячки" / Фото з інстаграму співачки

Що відомо про стосунки Злати Огнєвіч з Тарапатою

  • Нагадаємо, у фіналі "Холостячки" Злата Огнєвіч обрала Андрія Задворного, який швидко охолов і розлюбив її. Після болісного розриву зірку підтримав саме Максим Тарапата, який відверто зізнався у своїх почуттях і не виключав, що їхня дружба може перерости у щось більше.
  • "Я б не хотів, щоб Злата просто зникла з мого життя. Зараз в наших стосунках зі Златою відкривається трошки інша грань", – казав чоловік у грудні. Сама Огнєвіч теж не виключала, що може побудувати стосунки з Тарапатою, адже "дружба – це теж любов до людини".
  • Щоправда, вже у січні вони розставила всі крапки над "і" й вирішили, що між ними лише "справжня дружба, яка тільки може бути між чоловіком і жінкою".