У червні друга українська "Холостячка" Злата Огнєвіч ризикнула знайти кохання під прицілом камер. Упродовж 12 тижнів вона ходила на побачення з гідними чоловіками, борола свої страхи, відкривалась сама і розкривала тих, хто претендував на її серце. Усе для того, щоб у фіналі проєкту сказати заповітні слова – "Я люблю тебе". Їх співачка промовила Андрію Задворному.

Це обговорюють всі "Холостячка" 2 сезон 12 випуск: гарячі побачення в Тунісі та фінальний вибір Злати Огнєвіч

Бізнесмен прийшов на проєкт за Златою Огнєвіч і отримав шанс на щасливе майбутнє з дівчиною зі своїх мрій. Якими будуть його стосунки з артисткою – покаже час, а от про життя Андрія до "Холостячки", читайте нижче.

Що відомо про переможця "Холостячки" Андрія Задворного

Обранцю Злати Огнєвіч 32 роки. Він родом з міста Світловодськ, але давно переїхав у столицю. На Кіровоградщині залишилися його батьки, до яких Андрій, як стало відомо в 10 випуску, навідується рідко.

У 22 роки чоловік одружився з коханою дівчиною, вона народила йому доньку Кіру. Однак шлюб розпався, коли дівчинці було лише півтора року. Усе нібито тому, що вони з коханою абсолютно різні люди: вона любить проводити час вдома за книжкою, а він – подорожувати світом і знайомитися з новими людьми.

Андрій Задворний з донькою Кірою / Фото СТБ

Зараз Андрій у хороших стосунках із колишньою та її новим нареченим. Ба більше жінка вагітна вдруге і вже знайома зі Златою Огнєвіч.

Другі серйозні стосунки чоловіка тривали 2 роки, однак кохана зізналася в зраді, а пробачити він не зміг. Пара розійшлась, а дівчина привласнила спільний бізнес.

Ким працює Андрій Задворний

Андрій – підприємець, має власне виробництво дерев'яних розвивальних іграшок для дітей від року до 10. На цю справу його надихнула донечка Кіра. Саме вона є головною експерткою на фабриці батька.

Чим захоплюється переможець "Холостячки"

Андрій захоплюється парапланеризмом і малою авіацією, баскетболом і тайським боксом, дайвінгом і подорожами. На проєкті "Холостячка" в них зі Златою були одні з найекстремальніших побачень – політ на аерошуті та параплані, дайвінг,