Зі Світланою Лободою Вадим Лисиця працює останні 8 років, з моменту її активної кар'єри в Росії. Тож поки репер Ярмак називає її запроданкою та відкриває свій збір на "Охматдит", музичний продюсер заступається публічно. Він наголошує, що артистка багато допомагає постраждалим і військовим, але мало про це говорить.

Не пропустіть Танцівник Лободи Назар Грабар розізлився через хейт і "здав" Дорофєєву: Виходили на одну сцену

Вадим Лисиця заступився за Світлану Лободу

Лобода, я завжди підтримаю тебе! Бо ти в першу чергу людина з великої літери! Ти рідко говориш про свої справи на користь постраждалих та військових, але робиш це постійно та з величезною щедрістю! Я тому свідок! Правда завжди перемагає! Буде ще багато зустрічей твоїх шанувальників з твоїм талантом,
– висловився Вадим Лисиця.

Усім, хто вважає, що благодійність Лободи – це "спосіб відкупитися й замилити людям очі", Вадим Лисиця лаконічно відповів: "То не ходіть на її концерти".

До речі, зовсім нещодавно саундпродюсер висловлювався про Ані Лорак, яку знає майже 20 років. Він вважає, що зрадниці бракує інтелекту, щоб усвідомити, що насправді відбувається. До того ж за його словами, у неї ніколи не було "пунктика" повернутися додому, як у Світлани Лободи.

Що відомо про скандальний концерт Лободи в Києві

  • Її перший з моменту повномасштабного вторгнення концерт у Києві мав би відбутися 25 серпня в готельно-ресторанному комплексі Osocor Residence. В організаторів була благодійна мета – зібрати кошти на відновлення ЛОР-відділення "Охматдиту", однак у мережі це назвали "відбілюванням любительки російського бабла".
  • Ще більше хейту полилося після того, як з'ясувалося, що концерт Лободи з "Охматдитом" не узгоджували. Про її благодійний намір у лікарні довідалися зі ЗМІ.
  • Спочатку в Osocor Residence заявили, що виступ артистки скасовувати не будуть, бо завжди ретельно підбирають артистів для своїх благодійних заходів і ніколи не затверджують ні їх, ні афіші з "Охматдитом". Однак уже наступного дня там відмовилися від виступу Лободи, щоб "зберегти внутрішню єдність".