Ще взимку Назар Грабар отримав поранення і в 30 років став ветераном війни. Він шкодує, що працював у Росії після 2014 року, але провину за це не відчуває, бо як тільки почався геноцид, відреагував вступом до лав ЗСУ. Так само, на його думку, отямилася Світлана Лобода, в якої "яйця набагато більші, ніж в усіх російських артистів".

Важливо Cвої бойові 100 тисяч відправив, – Ярмак оголосив збір на "Охматдит" замість концерту Лободи

Назар Грабар заступився за Лободу та "здав" Дорофєєву

Так ми виходили на одну сцену з Максом Барських, з усією "шайкою" Потапа – "Время и Стекло", Надею Дорофєєвою. А "щимили" тільки її (Лободу, – 24 канал). А чому так? Щось тут не так,
– заступився Назар Грабар.

Він зізнався, що 2018 та 2019 року перетинався з Дорофєєвою на корпоративах і виступах у клубах Росії, але про це чомусь усі мовчать.

Назар Грабар і Світлана Лобода / Фото з її фейсбуку

Крім того, Назар Грабар заявив, що Лобода, яку всі хейтять, допомагає не тільки цивільним, а й військовим. Так, узимку вона одним дзвінком закрила збір на два пікапи для його підрозділу. Один з них врятував йому життя.

"Свєта допомагає нашій армії дуже сильно, дуже багато, жертвує великі гроші. Але ніде про це не кричить, не пише, не знімає відео. Мовчки перераховує величезні кошти. Коли я збирав на пікапи взимку на Схід, я виставив карту, і через годину мене набирає Свєта й каже: "Назарчику, це ти для себе?" Я кажу: "Так, на підрозділ наш". Вона каже: "Яка сума вам потрібна? Зараз закину". Все", – розповів Назар Грабар і додав, що саме цими двома пікапами від Світлани Лободи "вивезли дуже багато поранених людей" і його самого.

  • Примітно, що інтерв'ю в танцівника взяв саме Анатолій Анатоліч – кум Світлани Лободи, який за будь-якої нагоди порівнює її з рештою російських гастролерок, таких як Ані Лорак, MARUV, Регіна Тодоренко, Марі Краймбрері, Аліна Островська, Жанна Бадоєва та інші. Так він наголошує, що Лобода, на відміну від усієї цієї когорти, визнала, що Росія напала на Україну, називає війну війною, виїхала з Росії, втратила там усе й дає благодійні концерти.
  • Він також замість зіркової куми пояснював, чому вона мовчала про війну. За його словами, Лобода якраз виїжджала з Москви й не могла висловитися через загрозу її життю. Значно пізніше це підтвердила й сама артистка.