Пара телеведучих зізналася, що зараз складно провести цей процес через війну, тому вони повернуться до цього питання після перемоги. Раніше ми розповідали про рішення усиновити дитину ще одного ведучого Тімура Мірошниченка.

Цікаво Це велика проблема, – Тимур Мірошниченко обурився через психологічні курси перед всиновленням

У інтерв’ю Славі Дьоміну ведучий Юрій Горбунов розповів про бажання всиновити дитину. Він зізнався, що вони з дружиною планують забрати саме сироту, у якої немає батьків.

Окрім цього, зіркові батьки вже навіть поговорили про це зі своїм старшим сином Іваном. Хлопчик не проти цього і вже готовий до поповнення в родині.

От я питаю в Івана, чи хотів би він, щоб у нас ще був хлопчик чи дівчинка. Він каже, що хотів. Адже тут важливо, як твої діти до цього ставляться,
– розповів Горбунов.

Проте поки що зіркова пара не приступила до процесу усиновлення, адже закони України не дають можливості зробити це під час війни.

Дивіться інтерв'ю з Юрієм Горбуновим: відео

Додамо, що у 2021 році Катерина Осадча стала матір’ю втретє. У зірки народився син, якого назвали Данилом. Крім того, ведуча виховує спадкоємця Іллю від попереднього шлюбу з Олегом Поліщуком, а також має спільного сина Івана з Юрієм Горбуновим.

Хто ще з зірок думав про всиновлення дитини:

  • Телеведучий і ресторатор Даніель Салем, хоч зараз в служить на фронті, досі хоче всиновити дитину, яка постраждала від війни. Раніше було важко провести процедуру всиновлення, тому він хотів би принаймні стати опікуном на час бойових дій. Як розповів ведучий, кохана відреагувала на його рішення спокійно – промовчала, але поставилась з розумінням.
  • Українська акторка Ксенія Мішина зізналась, що теж задумувалась про всиновлення дитини. Вона говорила про це навіть з сином Платоном. Він зізнався, що готовий бути старшим братом. Втім, спершу вона хоче знайти чоловіка.
  • Співачка MamaRika та її чоловік Сергій Середа одними з перших серед артистів заявили, що хочуть взяти на усиновлення дитину – або з притулку, або в якої загинули батьки. Проте через нестабільне фінансове становище зірка відклала це питання.
  • Подружжя танцівників Євген Кот і Наталя Татаринцева не мають дітей, тож з початку війни вони мало не всиновили дитину, але не встигли. Наразі пара відставила це питання на другий план. Поки що вони хочуть спробувати стати батьками самостійно.