Телеведучий та ресторатор Даніель Салем зізнавався, що хоче всиновити дитину. Нещодавно він мав нагоду поспілкуватись про це з дружиною.

До слова Ступка, Дорофєєва, Цимбалюк: зірки, які розлучилися під час війни ФОТО

Даніель Салем про реакцію дружини на бажання всиновити дитину

Як розповів телеведучий, він є доволі хаотичним у прийнятті рішень. Але його кохана Маша поставилась до бажання чоловіка з розумінням.

Моїй сім'ї взагалі тяжко з такою людиною, як я. І я не втомлююся це повторювати й собі, і дружині. Я досить хаотичний. Маша розуміла, що коли почнеться війна, я піду настільки далеко, наскільки зможу. А коли я озвучив своє бажання про усиновлення, було легке мовчання, але розуміння. Я впевнений, що у нас все вийде,
– зізнався Даніель Салем.

Ресторатор почав займатися цим питанням та спілкуватися з людьми, які мають схожий досвід. Для нього це вкрай новий досвід, але це не стає на перешкоді.

"Я вже поспілкувався з багатьма людьми, які пройшли усі етапи всиновлення дітей. Тож можу з упевненістю сказати – процес запущений. Розумію, що це дуже важко, але ми впораємося. Упевнений – сім'я мене завжди підтримає. Поки деталей не розкриватиму, я вже займаюся цим питанням, але хочу все документувати, а вже наприкінці розповім вам. Для мене це все нове, я як сліпе кошеня, не щодня я удочеряю дитинку", – поділився ведучий.

Хто з зірок хоче всиновити дитину

  • Катя Осадча та Юрій Горбунов розмовляють на тему всиновлення. Вони не впевнені у своїй готовності піти на рішучий крок, але вважають, що кожен, хто має таку можливість, повинен це зробити.
  • MamaRika та Сергій Середа також планують всиновити дитину. Подружжя мало таку ціль ще й до війни, а тепер вони точно хочуть допомогти хоча б одному малюку отримати щасливе дитинство.