Тема всиновлення під час війни все актуальніша. В умовах воєнного стану не можна всиновити дитину, однак після його закінчення багатьом українським сиротам будуть потрібні нові сім'ї. Чимало батьків гинуть на війні, тому тепер українцям потрібно подбати про майбутнє нащадків наших земляків.

Читайте також Віра Кекелія розсекретила ім'я другого сина, яке обрала ще до вагітності

Ксенія Мішина про всиновлення дитини

Відомі люди часто порушують питання щодо всиновлення дітей. Так, акторка Ксенія Мішина заявила, що готова взяти дитину з дитячого будинку. Вона навіть говорила про це з сином Платоном, який сказав, що готовий стати старшим братом. Але спочатку Ксенія прагне знайти хорошого чоловіка, щоб діти росли в повноцінній сім'ї.

Наскільки мені відомо, сім'я має бути повною. Тому спочатку нам треба знайти гарного тата,
– написала Мішина.


Ксенія Мішина про всиновлення дитини / Скриншот інстаграм-сторіс акторки

Нагадаємо, у Ксенії Мішиної не склалися стосунки з переможцем "Холостячки" Олександром Еллертом. Тривалий час вони були разом, але згодом все-таки розійшлися.

Читайте також Ксенія Мішина розповіла, як під час війни її 10-річний син вперше зустрівся з батьком

Зіркові батьки, які готові всиновити сироту

  • Танцівник Євген Кот і його дружина мріють про дитину. Наразі Наталії не вдається завагітніти. На початку війни подружжя говорило про всиновлення дитини, тепер вони прагнуть народити свою, але не виключають, що повернуться до питання про всиновлення сироти.
  • Ведучий Даніель Салем, який зараз служить в ЗСУ, хоче всиновити дитину. Про це бажання він розповів дружині, яка поставилась з розумінням.
  • Ведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча також розмовляли про всиновлення дитини після війни.