Тимур та Інна Мірошниченки визначилися, що хочуть всиновити хлопчика, який є однолітком їхніх дітей – Мії та Марка. Вони зібрали всі необхідні дозволи, пройшли медкомісію та перевірку житлових умов, а от з психологічними курсами виникли проблеми. І це не тому, що пара не готова до всиновлення.

Читайте також Вона своїми губами цього не сказала, – Мірошниченко пояснив, де прокололася Лобода

Тимур Мірошниченко обурився через психологічні курси перед всиновленням

Тимур Мірошниченко скаржиться, що киянам, які готові стати прийомними батьками, психологічні курси розтягують на три місяці – по одному заняттю на тиждень, і пропускати їх не можна. Це при тому, що в області всьому навчають за 10 днів.

За правилами, не можна пропускати жодного заняття. Тобто треба бути впевненим, що найближчі три місяці у будь-який день тижня ти точно можеш відвідувати ці психологічні курси. У моєму випадку це велика проблема, тому що, приміром, у травні мені треба буде їхати в Ліверпуль на Євробачення,
– наголосив Тимур Мірошниченко.

Зіркове подружжя пропонувало навіть оплатити навчання всієї групи, щоб пройти курси відразу, але їм відмовили, бо змінювати систему ніхто не хоче. Ведучий каже, що це нонсенс, коли діти роками чекають на своїх нових батьків, бо ті стоять у величезних чергах.

"Люди чекають роками, аби взяти дитину з дитбудинку через шалені стоси документів, через черги на ці психологічні курси, через очікування рішення суду. І весь цей час малеча залишається в дитбудинку. Україна крокує в Європу, то ж я маю надію, що саме європейці допоможуть подолати цю нашу негнучку систему всиновлення", – сподівається Тимур Мірошниченко.

Тимур Мірошниченко з дружиною та дітьми / Фото з інстаграму Інни

  • Нагадаємо, вперше про всиновлення дитини з дитбудинку Мірошниченко обмовився у червні 2022 року. Вони думали про це що до вторгнення Росії, а після 24 лютого "почали говорити в такому ключі, ніби це вже доконаний факт". Тоді подружжя навіть не знало, кого хоче – хлопчика чи дівчинку, бо вважало, що "треба коннект відчути".
  • У січні цього року Мірошниченки почали процес усиновлення. Ще тоді він коментував, що процеси, які передують безпосередньому знайомству з дитиною, тривають від декількох місяців до року.