Євгенія Емеральд майже зникла з соцмереж після того, як 14 квітня народила "бандерятко". Як з'ясувалося, це не лише тому, що малеча вимагає багато уваги, а й тому, що снайперка погано почувається. У неї лактостаз – поширена хвороба після пологів, коли застоюється грудне молоко в молочних залозах.

Читайте також Євгенія Емеральд розчулила кадрами, як проводжає чоловіка на фронт: що він сказав донечці

В Євгенії Емеральд проблеми зі здоров'я після народження доньки

Снайперка не падає духом і сподівається, що невдовзі почуватиметься краще.

Сподіваюся ще декілька днів, і я повернуся до нормального життя і до вас. Лактостаз. Не бажаю цього нікому! Будьте здорові. А я поки борюся,
– поділилася Євгенія Емеральд.

Євгенія Емеральд поскаржилася на здоров'я після пологів / Фото з інстаграму снайперки

Євгенія Емеральд поскаржилася на здоров'я після пологів / Фото з інстаграму снайперки

  • Нагадаємо, що народжувала Євгенія Емеральд у приватній клініці в присутності чоловіка-військового Жені Стипанюка. З фронту його відпустили всього на 12 днів на пологи дружини. Він навіть возив її в кафе на морозиво, коли перейми вже почалися, а на виписку з пологового приїхала старша донька снайперки Жасмін.
  • Цікаво, що військові теж привітали Євгенію Емеральд з народженням донечки, щоправда, по-своєму. Бійці 64-го окремого гарматного артилерійського дивізіону підписали снаряди "від маленької, але відважної бандерівки" й відправили їх як "подарунки" окупантам. Вони прилетіли точно в ціль.
  • До речі, снайперка в декреті й до літа їй виплачуватимуть зарплату – 15 тисяч гривень, плюс надбавки президента. До вагітності вона заробляла 40 тисяч гривень.