32-річна Євгенія Емеральд завагітніла на війні. Днями її чоловік-військовий приїхав з фронту на парні пологи. Євгена Стипанюка відпустили всього на 12 днів, і за цей час у них зі снайперкою встигла народитися донечка.

Читайте також Вагітна снайперка Емеральд вперше оголосила зарплату, яку отримує в декреті

Снайперка Євгенія Емеральд стала мамою вдруге

Бандерятко вітає. Ми з Женею стали батьками. Дякую, що ти був зі мною і витримав все моє морозиво. Дякую за найкращий результат нашого кохання. Це неймовірні пологи! Мені дуже сподобалося, хочу ще,
– прокоментувала Євгенія Емеральд.

Ім'я дівчинки поки секрет. Тоді як про морозиво снайперка написала не дарма. Річ у тому, що перед пологами, просто під час переймів, вона захотіла морозиво, тож чоловіку довелося везти її в кафе, а вже потім у клініку. Гортайте вправо й дивіться відео, як це було.

З народженням доньки Євгенію Емеральд тепло привітав репер Олександр Ярмак, з яким вона познайомилася в Культурному десанті: "Вітаю! Здоров'я й удачі красуні".

  • До речі, останні тижні перед пологами були складні для снайперки. Спочатку вона потрапила в аварію – злетіла в кювет, щоб уникнути лобового зіткнення. Її авто, на якому вона об'їздила Київщину, Макарівський район, Харківську та Сумські області, сильно постраждало.
  • Після цього Євгенія Емеральд поконфліктувала з охоронцем житлового комплексу, бо той відмовився відкривати шлагбаум, почав хамити, вимагати техпаспорт, усі документи.