Військовослужбовець зміг побути з рідними усього 12 днів. Євген Стипанюк отримав відпустку, щоб бути поруч з дружиною під час пологів.

Цікаво Військові привітали Євгенію Емеральд: ефектний подарунок для снайперки після пологів

Емеральд провела чоловіка на фронт

Тепер військовий був змушений їхати назад на службу. У Instagram-Stories Євгенія Емеральд розчулила кадрами з коханим та донькою.


Чоловік Євгенії Емеральд з новонародженою донькою / Фото з її інстаграм-сторіс

Вона провела чоловіка на фронт та написала, що його дуже не вистачатиме. "Бережи себе, ми на тебе чекаємо...", – зазначила Емеральд.

Також захисниця поділилася милим відео, де Євген тримав на руках новонароджену донечку та ніжно притискав до себе на прощання.


Чоловік Емеральд прощається з донькою / Фото з її інстаграм-сторіс

Тато звернувся до новонародженої доньки

У своєму Instagram Євген Стипанюк показав світлину, на якій цілує маленьку доньку, якій лише 10 днів. Він зворушливо звернувся до неї та зізнався у любові.

Боже, як я люблю тебе, моя донечко. Ти тільки народилася, а мені вже час тебе покидати. Але ти знай – прийде перемога і ми будемо назавжди з тобою, моя люба дівчинко,
– написав татко.

Він також подякував дружині Євгенії Емеральд за доньку.


Євген Стипанюк попрощався з донькою перед від'їздом / Фото з його інстаграм-сторіс

До слова, Євгенія Емеральд вдруге стала мамою 14 квітня. На пологах поруч з нею був чоловік-військовий Євген, якого відпустили з фронту. Як зізналася захисниця, коли коханий був поруч, їй народжувати було легко.

Подружжя мріє знову стати батьками, але вже хлопчика. До речі, ім'я новонародженої дівчинки пара поки не поспішає розсекречувати, лише натякає, що воно дуже символічне.