В інтерв'ю зі Славою Дьоміним Євгенія Ємеральд вперше заговорила про декретні виплати, на які перейшла всього 8 тижнів тому. З'ясувалося, що зараз вона отримує на 25 тисяч менше, ніж коли служила в тилу.

Не пропустіть Сидить в тилу і нападає на вагітну, – снайперка Емеральд поконфліктувала з охоронцем

Євгенія Емеральд про зарплату в декреті

Там така система. Я вийшла в декрет, і мені декілька місяців, до літа, будуть продовжувати виплачувати зарплату. У мене 15 тисяч у декреті без оцих надбавок президента. Ну і все! 15 тисяч, а до цього була 40 тисяч,
– зізналася Євгенія Емеральд.

Євгенія Емеральд на інтерв'ю зі Славою Дьоміним / Скриншот з відео

Крім того, снайперка з позивним Жанна д'Арк розповіла, що з її ювелірним брендом Emerald Evgenia. З'ясувалося, що виробництво зупинилося за день до повномасштабного вторгнення Росії, і відновлювати його вона не планує, бо "повернулася не тією Женею, якою була".

"Я зачинила своє підприємство 23 лютого 2022 року і відчиняти вже не збираюся. По-перше, багато людей виїхало. І не хочу. Це такий бізнес, який точно вже не принесе мені задоволення", – заявила Емеральд.

Важливо Про службу в добровольцях, вагітність на війні та хейт: інтерв'ю зі снайперкою Євгенією Емеральд

  • Нагадаємо, на 27 тижні вагітності Євгенія Емеральд потрапила до лікарні, бо двічі перехворіла на грип і погано почувалася. Однак після п'яти крапельниць її самопочуття покращилося.
  • Однак це не всі випробування, які випали на її долю під час вагітності. Тиждень тому снайперка потрапила в аварію – злетіла в кювет, щоб уникнути лобового зіткнення. Емеральд розбила своє бойове авто, на якому об'їздила Київщину, Макарівський район, Харківську та Сумські області.