Про це Валерій Харчишини розповів в інтерв'ю 24 каналу. А також поділився, хто, на його думку, може представляти Україну на конкурсі наступного року.

Вас може зацікавити Не відкладайте життя на потім, – інтерв'ю з Олею Цибульською про Ірпінь, шоубіз та Євробачення

Валерій Харчишин про Євробачення-2023

Воно точно відбудеться в Україні. Я б хотів, щоб воно відбулося у звільненій Ялті. Кажуть, що в Маріуполі недоречно, бо це як на цвинтарі. Але, думаю, що всі люди, які там загинули, хотіли б, щоб Україна усміхалася, жила. Бо заради чого тоді вони поклали своє життя?
– сказав музикант.

Лідер "Другої Ріки" зазначив, що йому байдуже, хто представлятиме Україну. Жартома він сказав, що це міг би бути Олег Анатолійович Винник: "Нехай виїде з Німеччини, відвідає Україну і Виступить тут заради нашого щасливого майбутнього".

Інтерв'ю з Валерієм Харчишиним: дивіться відео онлайн

Євробачення-2023: що відомо

  • Співачка Оля Цибульська розповідала, що мріє про Євробачення-2023 у звільненому Маріуполі. Та вона розуміє, що війна може затягнутися і конкурс може прийняти інша країна. До прикладу, дружня Польща.
  • Про бажання провести Євробачення в Маріуполі казала й продюсерка Ірина Горова: ""Я хочу, щоб всі приїхали, подивилися. По-перше, це повинна бути територія України, повинні всі приїхати, побачити, відчути, це таке святе місце зараз".
  • В Україні вже розпочали підготовку до Євробачення-2023. Про перші кроки повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук. В Україні затвердили склад Оргкомітету, який відповідатиме за проведення пісенного конкурсу наступного року.
  • Володимир Остапчук припустив, що ведучими конкурсу могли б стати Маша Єфросиніна, Сергій Притула, Тимур Мірошниченко й Олександр Скічко. Він і сам не проти вести Євробачення-2023.