Співак приїхав до воїнів, щоб підтримати їх, і водночас зарядився від них позитивною енергією. Наші бійці завжди з усмішками на обличчях, не падають духом і вірять в перемогу.

Вас може зацікавити Сестра Володимира Дантеса хоче позбутись громадянства Росії: "Не хочу цей паспорт"

Володимир Дантес виступив перед військовими

На фотографії, яку Дантес поширив в інстаграм-сторіз, він зображений з гітарою в руках перед українськими військовими.

Сьогодні виступив для бійців. Що сказати, це нереальний кайф. Вони такі кайфові. Ці усмішки і моменти, коли вони можуть поспівати, сміятися, коли з ними спілкуєшся про життя, про все – не замінить нічого. Нереальне відчуття! Дякую вам!
– сказав артист.


Володимир Дантес виступив перед військовими / Скриншот інстаграм-сторіз співака

Українські зірки допомагають захисникам і переселенцям

  • Український телеведучий Дмитро Комаров та співак Святослав Вакарчук нещодавно приєднались до флешмобу, де разом з іншими зірками розіграли стильну вишиванку і зібрали кошти для ЗСУ. За час флешмобу українцям та зіркам вдалось зібрати 1 мільйон гривень на безпілотник для наших захисників.
  • Співак і телеведучий Коля Серга вступив до лав територіальної оборони. Перебуваючи на службі, артист виступив перед пораненими українськими військовими, які лікуються в госпіталі.
  • Дзідзьо виступає перед військовими та в госпіталях. Там він виконує репертуар, який на часі. Зокрема, Гімн України, виконанням якого славиться музикант.
  • Суддя шоу "Танці з зірками" Максим Чмерковський разом з родиною будує модульне містечко для переселенців на Львівщині. Наразі готові 40 будиночків, в кожному з яких може жити сім'я з двох дорослих і двох дітей.
  • Світлана Тарабарова з сином Іваном і донькою Марією приєдналися до проєкту подяки "Малюнок Герою", щоб залучити якомога більше малюнків дітей зі всієї України й передати їх хлопцям на передову.