Український співак Дзідзьо розповів, що його творчість так само як і інші сфери життя, зазнала змін. Він поділився, які співає пісні й що чекає на його шанувальників.

До теми "100 днів незламності України": співачка MamaRika виступила на благодійному концерті

Дзідзьо про творчість під час війни

Як і інші українські зірки, Дзідзьо виступає перед військовими та в госпіталях. Там він виконує репертуар, який на часі. Зокрема, Гімн України, виконанням якого славиться музикант.

"Уже довели всім та на весь світ, що ми максимально організовані, дружні. Ми воюємо голими руками з великим драконом. Думаю, що людям подобається це виконання, оскільки я додав якоїсь впевненості, збудити силу волі. Коли записував гімн, то також записав "Боже великий, єдиний". Зараз на кожному концерті, я виступаю тільки перед військовими, в госпіталях, співаю спочатку її, а в кінці – гімн", – розповів артист.

Дзідзьо зізнався, що найчастіше співає гімн, "Боже великий, єдиний", "Марічку", "Україна переможе". Інколи, якщо у військових є настрій, він може виконати жартівливі пісні. Найбільший попит має хіт "Сара".

Люди підходять наприкінці концерту і засипають компліментами, я зрозумів – зараз це надважливо. Не тільки мені писати нові українські пісні, а й кожному нашому артисту обов'язково мати в репертуарі народні композиції,
– наголосив співак.

О.Пономарьов М.Хома Т.Тополя Є.Кошовий Ю.Ткач П.Чорний – Україна переможе: дивіться відео

Дзідзьо розповів, що скоро презентує нову пісню під назвою "Війна": "Це чесна пісня – коли сам собі маєш сказати, що треба воювати за свою державу. Якщо ти не хочеш дивитися крізь ґрати, як сонце твій дім омина".