Український співак Володимир Дантес розповів про сестру, яка до початку повномасштабної війни жила в Росії. Після 24 лютого вона виїхала з країни-терориста.

Читайте також Дантес про любов до Харкова та реакцію на бомбардування: "Не думав, що буду ридати"

Дантес про свою сестру

Володимир Дантес зізнався, що сестра тяжко переживала війну в Україні та плакала. Вона більше не хоче мати паспорт Росії.

У мене є сестра, але вона дуже давно поїхала. І на початку війни вона кожен день плакала, підтримувала. Вона живе у Європі й хоче зараз отримати українське громадянство. Вона каже: "Я хочу змінити громадянство, не хочу бути причетною до цього. Не хочу цей паспорт. Мені з ним важко",
– розповів артист.

Також Володимир розповів про друзів. На диво, з ними співак зумів знайти спільну мову – вони виступають проти війни й підтримують Україну.

"Є друзі, які з перших днів поїхали звідти й вибачаються досі. Вони дуже багато роблять, а головне, вони не захищають ні себе, ні русню. Вони мовчки роблять справу та не ставлять жодних запитань", – поділився виконавець.

Зауважимо, що не всім зіркам вдалось знайти спільну мову з родичами чи друзями на Росії:

  • Наталія Могилевська спілкувалась з братом з Росії й надсилала йому фото та відео того, що відбувається в Україні. Та чоловік вперто не вірить зірковій сестрі.
  • Іван Дорн, який до 24 лютого їздив у Росію з концертами, тепер не підтримує зв'язок з рідними з Башкирії. Вони не поцікавилися, як справи в артиста, тому він вирішив "поставити на них хрест".
  • Ведучий Григорій Решетник більше не хоче знати хрещену з Росії. Вона зателефонувала його мамі зі словами: "Вам так і треба", а її сини служать в російській армії.