У новому інтерв'ю Дантес зізнався, що поки не планує одружуватися з Кацуріною. Артист також відверто відповів на питання, хто для нього Даша.

Цікаво Христина Горняк розійшлась з бойфрендом: скільки тривали її перші стосунки після розлучення

Дантес висловився про Кацуріну

Співак зворушливо розповів про свою обраницю. Він запевнив, що дуже її любить.

Вона моя кохана людина, друг і, напевно, партнер. Людина, з якою я розвиваюся. Людина, яку я кохаю, і яка кохає мене, незважаючи ні на що,
– відповів Дантес.

Він також повідомив, що незабаром його дівчина повернеться до України.

"Зараз нам важко, бо ми часто окремо, але за декілька місяців ми постійно будемо разом… Проте її повернення в Україну не сильно зблизить нас фізично, бо постійно хтось кудись переїжджає", – додав артист.

Романтичні побачення з Дашею

Дантес розповів, як проводить спільний час з коханою.

Коли вона приїжджає чи я маю можливість побачити її в Польщі – це момент, коли ми просто весь день разом. Зазвичай, знімаємо якийсь готель, замовляємо їжу в номер. Тобто те, що ми разом, вже романтично,
– відповів Володимир.

Дивіться інтерв'ю з Володимиром Дантесом: відео

Як розвиваються стосунки Дантеса та Кацуріної

  • Пара зійшлася близько року тому після того, як Дантес офіційно розлучився з Надею Дорофєєвою.
  • Даша вже знайома з мамою коханого. Минулого місяця артист замилував мережу рідкісними кадрами зі своєю мамою, Кацуріною та її дітьми. Родина разом провела час за містом.
  • На початку літа почалися чутки про розрив Вови і Даші. Але Дантес тоді розвіяв плітки про те, що розійшовся з Кацуріною. Закохані підтвердили стосунки, показавши спільне фото.
  • А нещодавно дівчина Дантеса зізналася, що натякає коханому на весілля. В контексті цього вона пожартувала про свого колишнього чоловіка та його дружину Дорофєєву.