Вона публікує щасливі фото та відео з відпустки, коли одесити розбирають завали в рідному місті ведучої після масованої ракетної атаки росіян. Українці обурені такою поведінкою колишньої ведучої "Орла і Решки".

Не пропустіть "Звучить набагато краще": Монатіка випустив українську версію свого хіта "Мокрая"

Регіна Тодоренко відпочиває у Туреччині

Ведуча вже довгий час живе в Москві та уникає запитань про війну в Україні. Відтак й про обстріл рідної Одеси вона нічого не сказала. Лише продовжує постити світлини з відпочинку, ніби й нічого не сталося.

Бурхлива реакція українців

Користувачі соцмереж обурені мовчання Тодоренко. Вони вважають, що після цього її взагалі важко вважати одеситкою:

  • "Мені здається, звання одеситки треба ще здобути. Те, що вона народилася в Одесі, ще не робить її одеситкою";
  • "Вже давно потрібно забути про її існування. Вона ніхто для Одеси";
  • "Зуби б їй повибивати";
  • "Вона не одеситка, а сміття Одеси, якого ми позбулись";
  • "Чому хтось здивований? Які можуть бути питання до людини, у якої вистачило (забракло) розуму вийти заміж за рашиста і народити від нього?".

Нагадаємо, недавно телеведуча Регіна Тодоренко розбурхала мережу своїм бажання приїхати в Одесу. Артистка опублікувала архівне фото з Дерибасівської та заявила, що залюбки завітала б у рідне місто. Це обурило мережу, зокрема й українського співака MELOVIN, який є земляком телеведучої. Він переконаний, що в Україні на неї ніхто не чекає.

До речі, невідомо, де батьки Регіни Тодоренко зараз, але минулого року вони жили в Одесі й теж страждали від обстрілів Росії, в якій заробляє їхня зіркова донька. Мама ведучої навіть писала в мережі, що одеська сім'я любить, чекає та завжди пишається" нею.