Козловський не часто ділиться фото з військової служби. Нещодавно він на декілька днів повернувся з фронту до Києва, щоб виступити на концерті.

Не пропустіть "Серце кровоточить": Козловський розчулив мережу виконанням пісні Скрябіна – зворушливе відео

Тепер артист знову на передовій. 5 вересня Віталій Козловський поділився в інстаграмі кадрами, як із побратимами готує обід посеред лісопосадки.


Віталій Козловський готує обід на фронті / Фото з його інстаграм-сторіс

Військові організували "польову" кухню. Вони смажили картоплю у пательні на вогні. До страви бійці додали м'яса та свіжих овочів – помідори з огірками.

Донбаська корчма або мішлен по-Миколівськи (Миколою звати побратима Козловського – 24 Канал),
– прокоментував Козловський.


Віталій Козловський показав обід на фронті / Фото з його інстаграм-сторіс

Як Віталій Козловський готував обід на фронті: дивіться відео онлайн

Віталій Козловський на фронті: коротко

  • Віталій Козловський у червні повідомив, що його мобілізували. Спочатку артист пройшов навчання. Після цього співак склав присягу та поїхав на фронт. Козловський служить в штурмовій бригаді "Рубіж".
  • 1 серпня Віталій показався в авто – у дорозі на фронт. Протягом кількох тижнів він інколи виходив на зв'язок та показував реалії життя військових: з маленькими сусідами – польовими мишами.
  • Артист зізнавався, що сумує за творчістю та сценою. Але зауважив, що по-іншому він зараз не може, адже в його країні війна.
  • Нещодавно Віталій Козловський відвідав Краматорськ та показав залізничний вокзал. Йдеться про те місце, куди 8 квітня 2022 року прилетіла російська "Точка-У". Вона вбила понад 60 людей.