У ролику Козловський привітав військових з Днем захисника і захисниці України. Він попросив українців подякувати військовим донатом.

Цікаво Зі сцени в окопи: хто з українських зірок продовжує захищати Україну в лавах ЗСУ

Козловський показав кадри зі зруйнованої школи

Віталій Козловський зараз перебуває на фронті, де захищає Україну від окупантів. Артист записував привітання до побратимів у покинутій школі, яка була знищена росіянами.

Підписників розчулили ці кадри, адже за спиною Козловського вони помітили напис на дошці – там так і залишилося "23 лютого". Наступного дня діти до школи вже не прийшли, бо Росія розпочала повномасштабне вторгнення.


Віталій Козловський у зруйнованій школі / Фото з його інстаграм-сторіс

Віталій Козловський показує будні на передовій

  • На початку літа артист отримав повістку. Згодом він вступив до бригади "Рубіж" Гвардії наступу. У липня Козловський склав військову присягу й через два тижні показався з сумками в авто – у дорозі до лінії фронту.
  • Згодом артист опублікував відео, яке зняв просто на танку з побратимами. У ролику Віталій одягнений у військову форму – футболку та штани кольору-хакі.
  • Після цього Козловського посвятили в артилеристи. Співак опублікував відео, де видно, як він вистрілив з артилерії. Після цього він пройшов особливу посвяту.
  • А днями музикант провів чесний "рум-тур" та показав, у яких умовах живе на фронті. Відео Козловський знімав для своїх рідних, проте вирішив поділитися ним з шанувальниками, щоб українці не забували донатити.