Цього дня ворог запустив по українській столиці 31 ракету. 21 з них вдалося збити. Це ще одна масована ракетна атака на Київ, яка не лише залишила столицю без світла, води й тепла, а й забрала життя мирних українців.

До теми "Десятки ракет летять в Україну": зірки емоційно реагують на чергову атаку Росії

Українці в соцмережах знову кричать на весь світ про цей нещадний обстріл мирних міст, критичної інфраструктури та цивільних об'єктів. Після влучання російських ракет у мирні будинки Київщини Софія Ротару опублікувала інстаграм-сторіс.

Реакція Софії Ротару та ракетні удари по Києву

То були фото з місць влучання, на яких видно дим, рятувальників і постраждалих. Станом на 17:00 кількість поранених внаслідок обстрілів зросла до 11 осіб. Також відомо про трьох загиблих, серед яких – 17-річна дівчина.

Ротару, як і раніше, залишила на фотографії дату – "Kyiv, 23.11.2022", значок українського прапора та смайл "розбите серце".


Софія Ротару відреагувала на обстріл Києва / Скриншот інстаграм-сторіс співачки

Нагадаємо, подібну реакцію Ротару публікувала 17 жовтня. Тоді Київ атакували іранськими дронами. Вони влучили в київські будівлі і забрали життя мирних мешканців столиці.

Софія Ротару та повномасштабна війна в Україні

  • Артистка, яка до 24 лютого 2022 року активно гастролювала в Росії, порушила мовчання лише на 5 день повномасштабного вторгнення. Тоді повідомила, що перебуває в Києві та молиться за наших захисників.
  • Згодом була заява від концертного директора Софії Ротару. Він сказав, що вона начебто завжди була аполітичною та є артисткою СРСР. Припустив, що співачка побоюється за гастролі в Росії.
  • Продюсер Леонід Дзюник повідомляв, що Ротару перебуває в США. Проте свій день народження у серпні вона зустріла в Україні та закликала донатити в благодійний фонд "БОН БОКС", який піклується про жінок з дітьми, чоловіки яких на фронті.
  • Співачка майже не згадує про обстріли українських міст та події на фронті. Винятком є лише атаки Києва.
  • Колишній директор Софії Ротару Сергій Лавров заявляв, що після початку війни в Україні вона взагалі не дає концерти. За його словами, які гроші не пропонували б замовники, виступати співачка не хоче.
  • Близький друг Ротару Іво Бобул закликав не засуджувати співачку, адже "людям такого складу може іноді однієї присутності достатньо, навіщо говорити?".