Сергій Лавров скаржиться, що Софія Ротару, яка нібито перебуває в Україні, в рідному селі в Чернівецькій області, не виходить на сцену вже більш як сім місяців. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на росЗМІ. Артистка буцімто розуміє, що зараз не час виступати.

Не пропустіть Коли прилетіло по Києву: Софія Ротару вперше за довгий час відреагувала на ракетну атаку росіян

Чому Софія Ротару відшиває всіх замовників

Лавров запевняє, що "замовлень на Софію Ротару предостатньо". Йому нібито регулярно надзвонюють замовники, і, схоже, з Росії теж.

Мені постійно телефонують люди, які хочуть її бачити на своїх заходах. Цікавляться, як і за скільки можна запросити Софію Михайлівну. Я, чесно кажучи, навіть їй не телефоную і нічого не пропоную. Розумію, що в такий непростий час вона на сцену не виходитиме,
– поділився Сергій Лавров.

Він пояснив, що Ротару завжди була принциповою і ніколи не гналася за гонорарами.

"Якщо вона не хоче виступати, її ні за які гроші не витягнеш на сцену. "Зараз не час виступати", – каже мені в такі моменти Софія Михайлівна. "Ти не бачиш, що відбувається? Я сказала ні, не поїду", – додав ексдиректор співачки.

Крім того, за словами Лаврова, грошей у Ротару кури не клюють. За всю кар'єру вона заробила достатньо, щоб у старості братися за мікрофон лише тоді, коли хоче.

У Радянському Союзі вона була першою артисткою, інколи другою. Вони ділили пальму першості з Пугачовою. Софія Михайлівна збирала мільйони шанувальників. Не дивно, що за цей час відклала собі на безбідну старість,
– прокоментував Сергій Лавров.

  • Нагадаємо, музичний продюсер Володимир Бебешко іронічно коментував пенсію Ротару. Він переконаний, що, зважаючи на всі регалії співачки, старість у неї безбідна.
  • "А пенсія в неї! Повірте мені, там така пенсія! Ох, хлопці, вам би таку пенсію – ви б тут сиділи і не парилися", – жартував Бебешко на стрімі STAND UP Battle Club.