Продюсер Леонід Дзюник вважає, що таким кроком артистка всіх перехитрила. Усі 8 років війни Софія Ротару виступала в росії, але в Україні її все одно носили на руках. російське вторгнення вона вперше засудила 28 лютого.

Читайте також Софія Ротару отямилася після трагедії у Вінниці: її реакція на ракетний терор росії

Софія Ротару переїхала в США

Артистки виїхала в США, де проживає зараз. Активно вона не виступає проти війни, але інколи в мережі публікує дописи, в яких засуджує терористичні дії росії.

Вона поїхала, живе в Америці, але залишається громадянкою України. А для тих, хто виріс в Радянському Союзі, вона продовжує залишатися Ротару, яка співала: "Я, ти, він, вона! Разом – ціла країна!",
– сказав Дзюник.

На офіційному рівні до Ротару не може виникнути претензій. Раніше вона виступала в росії, але в час повномасштабного вторгнення не з'являється там на публічних заходах, не висловлюється на підтримку дій керівництва країни-агресорки. Інколи в мережі з'являються дописи на підтримку України. Зокрема Ротару засудила теракти у Кременчуці та Вінниці.

Нагадаємо, внук Ротару втік до Франції. У березні він спробував незаконно виїхати до Молдови, однак його затримали на кордоні. Схоже, що тепер хлопцеві все-таки вдалося виїхати. В мережі він опублікував фото, на якому видно Ейфелеву вежу, однак ніяк не прокоментував його. Та шанувальники підозрюють, що Анатолій Євдокименко таки виїхав з України.