Разом з чоловіком Едоардо Мапеллі Моцці та іншими членами королівської родини вагітна принцеса Беатріс відвідала десятий день Вімблдонського турніру з тенісу. Її сфотографували в Королівській ложі.

До теми Принцеса Євгенія показала прогулянку з 4-місячним сином: фото з Грін-парку в Лондоні

Образ вагітної принцеси Беатріс

Для офіційного виходу онука королеви Єлизавети ІІ обрала кокетливу білу сукню в чорний горох. Елегантне вбрання з рукавами-ліхтариками і поясом ефектно підкреслило величезний вагітний животик майбутньої матусі. Схоже, вона й не намагалась його приховати.

Волосся принцеса Беатріс залишила розпущеним. Вона підібрала золотий браслет і сонцезахисні окуляри, які час від часу знімала.

Вагітна принцеса Беатріс з чоловіком / Фото Getty Images

Знімала Беатріс і милу захисну маску з квітковим принтом. За тенісом вона спостерігала без неї. Це попри те, що саме на Вімблдонському турнірі Кейт Міддлтон ледь не підхопила COVID-19, адже контактувала з хворим.

Вагітна принцеса Беатріс з чоловіком / Фото Getty Images

Вагітність принцеси Беатріс

  • Про те, що онука королеви Єлизавети ІІ вперше стане мамою, стало відомо в травні. Вона народить дитину восени.
  • Батьком малюка стане чоловік Беатріс Едоардо Мапеллі Моцці, з яким вона таємно одружилась в липні минулого року.
  • Первісток принцеси Беатріс отримає титул, якого не мають ані син принца Гаррі Арчі, ані син принцеси Євгенії Август. Все через аристократичне походження батька. Дитина подружжя носитиме титул граф або нобілі донна.
  • Після оголошення про вагітність Беатріс заскочили на вулицях Лондона. Тоді вона вийшла у світ в обтислій яскраво-рожевій мінісукні з поясом.