Як інформує видання Daily Mail, довгоочікуване весілля принцеси Беатріс та італійця Едоардо Мапеллі Моцці вже відбулося. Пара одружилася 17 липня 2020 року на таємній церемонії у Королівській каплиці Всіх Святих, що розташована у Віндзорському парку.

Читайте також Принцеса Беатріс остаточно скасувала заплановане весілля

На весілля пара запросила королеву Єлизавету з герцогом Единбурзьким, які під час карантину перебувають у Віндзорському замку. Її Величність помітили в авто, яке від'їжджало від королівського будинку. Бабуся нареченої для знакового дня обрала костюм м'ятного кольору з розкішним капелюшком, оздобленим квітами.

Припускають, що на таємному весіллі були присутні й батьки принцеси Беатріс – принц Ендрю та герцогиня Йоркська. Відповідно до урядових інструкцій, весілля можуть проводити у колі всього 30 людей. Імена інших гостей поки залишаються невідомими.

Весілля принцеси Беатріс

Мільярдер Едоардо Мапеллі Моцці зробив пропозицію принцесі Беатріс у вересні 2019 року під час романтичної поїздки до Італії. Пара знайома ще з дитинства, але їхні стосунки зав'язалися після весілля принцеси Євгенії.

Весілля останньої незаміжньої принцеси було однією з найбільш очікуваних подій цього року. Церемонію планували зіграти 29 травня у Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу. Наречені мали б організувати торжество з власних фінансів, адже платників податків обурили пишні святкування, які влаштовує королівська родина за їхні рахунки. До того ж весілля хотіли провести закритим для преси у присутності всього 150 гостей.

Проте пандемія коронавірусу скасувала всі плани й церемонію одруження довелося перенести на невизначений термін. "Наречені не планують змінювати місце святкування та проводити весілля. Наразі вони навіть не думають про своє одруження", – йшлося у повідомленнях інсайдерів у квітні. Проте, схоже, відтягувати дату весілля закохані більше не стали й обмінялися обітницями таємно і скромно.