Принцеса Беатріс вагітна

Радісною звісткою поділились представники королівської сім'ї в інстаграмі. Оскільки 32-річна принцеса Беатріс, на відміну від її сестри Євгенії, немає власної інстаграм-сторінки, то усі вітання надсилають їй у профілі Єлизавети II.

Читайте також Меган Маркл і принц Гаррі святкують третю річницю весілля: найяскравіші фото подружжя

Її Королівська Високість принцеса Беатріс і пан Едоардо Мапеллі Моцці дуже раді повідомити, що восени цього року вони чекають дитину. Королева була проінформована, і обидві сім'ї раді цій новині,
– йдеться у повідомленні.

На символічному фото можна побачити саму принцесу Беатріс та її чоловіка у день весілля, 17 липня 2020 року.


Принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці чекають на дитину / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Варто додати, що станом на 2021 рік принцеса Беатріс займає дев'яте місце у лінії престолонаслідування. Вона завжди мала тісний зв'язок зі своєю бабусею Єлизаветою II та покійним дідусем принцом Філіпом. У день свого весілля вона навіть одягнула сукню своєї бабусі.


Єлизавета ІІ і принц Філіп на весіллі принцеси Беатріс / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Хто з королівської сім'ї мав або матиме поповнення

  • Рідна сестра принцеси Беатріс – принцеса Євгенія вперше стала мамою на початку лютого. Жінка народила сина Августа від чоловіка Джека Бруксбенка, з яким одружилась 2 роки тому.
  • У березні 2021 року поповнення у родині відбулось в Зари та Майка Тіндолла. Жінка є внучкою Єлизавети II. У них народився хлопчик. В пари вже є двоє дітей – доньки Мія та Лєна. У 2014 році вона пережила два викидні.
  • На появу другої дитини зараз очікує принц Гаррі (кузен Беатріс та Євгенії) та Меган Маркл. На початку літа 2021 року у них повинна народитись дівчинка. Букмекери припускають, що її зватимуть Філіпа – на честь покійного принца Філіпа, дідуся принца Гаррі. У них вже є 2-річний син Арчі.