Як виявилося, первісток принцеси Беатріс та її чоловіка Едоардо Мапеллі-Моцці матиме титул, який отримає при народження. Натомість син принц Гаррі і Меган Маркл Арчі такого титулу не має, так само як і син принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка.

Радимо прочитати Журналіст BBC обманом взяв скандальне інтерв'ю в принцеси Діани: реакція Гаррі та Вільяма

Чому дитина принцеси Беатріс матиме титул

Едоардо Мапеллі Моцці, чоловік онуки королеви Єлизавети ІІ, є італійським графом. Коли пара одружилась, принцеса Беатріс стала італійською графинею. Тому й дитина подружжя матиме титул, щоправда, не британської королівської сім'ї, а граф або нобілі донна, що в перекладі з італійської – "шляхетна жінка".

Оскільки чоловік принцеси Євгенії, Джек Бруксбенк, не має аристократичного коріння, то й не може передати синові якийсь титул.

Арчі та син принцеси Євгенії не мають королівських титулів: в чому причина

  • Згідно з указом короля Георга V 1917 року, тільки онуки монарха можуть мати право на королівський титул, але правнуки такої можливості вже не мають. Тому за королівським протоколом, діти й Беатріс, і Євгенії не мають права на британський титул.
  • Щоправда, ним може нагородити сама королева Єлизавета II за бажанням, але раніше принцеса Євгенія повідомляла, що відмовиться від цього. Вона, скоріш за все, обере шлях свого кузена принца Гаррі та його дружини Меган Маркл.
  • Варто зазначити, що сини та донька принца Вільяма та Кейт Міддлтон все-таки називаються "принцами" та "принцесами". Але це тільки тому, що Вільям займає друге місце в лінії престолонаслідування і колись стане королем.