Обраниця 55-річного артиста Віктора Павліка активно розвиває особистий блог в інстаграмі, на гроші з якого подружжя жило на карантині. Майже 70-тисячну аудиторію Катя Реп'яхова підкорює не лише своїми ефектними кадрами, а й романтичними фотосесіями з чоловіком. Останню зйомку пара влаштувала на набережній в Києві.

До теми Вагітна дружина Віктора Павліка зізналась, чи планує ще дітей від співака

Образ дружини Віктора Павліка

Поблизу Дніпра дружина Павліка позувала в стильному весняному образі. Вона підібрала лаконічну чорну сукню довжини максі, яка ефектно акцентувала на великому животику блогерки. Її Катерина довершила білою жилеткою з сірими вставками та кросівками карамельного кольору з яскравими шнурками.

Віктор Павлік з вагітною дружиною Катериною / Фото Instagram / @repyahovakate

Поряд з красунею-дружиною Віктор Павлік постав у чорному вбранні – шкіряній куртці, штанах і високих черевиках. Він міцно тримав за руку на 29 років молодшу кохану та щиро усміхався на камеру.

"Дуже люблю чоловіка, наше місто і життя", – підписала Катерина Реп'яхова.

Віктор Павлік з вагітною дружиною Катериною / Фото Instagram / @repyahovakate

Зазначимо, вже в червні в подружжя народиться син, якого майбутня матуся назве Михайлом. Однак вагітність не заважає Катерині подорожувати. Наприкінці лютого вона вперше полетіла в Єгипет з Віктором Павліком, а в березні пішла в декрет та відправилась в Єгипет з мамою.