Дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка Катерина Реп'яхова хоче народити дівчинку після хлопчика. Про це вона повідомила у своєму інстаграмі, коли вирішила поспілкуватися з прихильниками.

Важливо Прощання з принцом Філіпом: як та де відбудеться похорон

Катерина Реп'яхова хоче стати мамою дівчинки

Один з шанувальників запитав, чи хоче дружина Віктора Павліка народити ще дітей після первістка. Дівчина відповіла, що планує.

Дуже хочу дівчинку після Мишка,
– написала Катерина Реп'яхова.


Катерина Реп'яхова / Фото з інстаграм-сторіз

Зазначимо, що подружжя українського музиканта вже готується до хрещення первістка Михайла, який має народитися через 2 місяці. Вони готують family-look, адже на богослужінні хочуть усі постати у вишиванках.

Також дружина Віктора Павліка розповіла, що після народження сина їй допомагатиме 59-річна мама Лариса. Задля цього майбутня бабуся переїде ближче до внука. "Допомагати буде мама. Перший час буде поруч практично весь час. Моя мама живе в Дніпрі. Це моє рідне місто, де я народилася. Через тиждень мама приїжджає до Києва. Будемо знімати їй квартиру в максимальній близькості до нас. Мріємо знайти квартиру в одному будинку", – повідомила Катерина Реп'яхова.

Перша вагітність дружини Віктора Павліка

  • У січні цього року Катерина Реп'яхова повідомила, що вони з Віктором Павліком стануть батьками. Та для співака малюк стане четвертою дитиною.
  • Упродовж вагітності молода дружина Павліка неодноразово розповідала про перебіг особливого стану.
  • Наприкінці лютого подружжя оголосило стать первістка: у них народиться син.
  • Згодом Катерина повідомила, як назве сина. Пара обрала ім'я Михайло.