У четвер, 31 березня, на ютуб-каналі Регіни Тодоренко вийшло інтерв'ю з психологинею Вікою Дмитрієвою, яка розшифровувала гастролерці, "як жити в нинішніх реаліях". У ньому телезірка вперше натякнула, чому не наважується публічно заговорити про війну в Україні.

Читайте також Приїзд організуємо, – Катя Осадча запросила Регіну Тодоренко народити в бомбосховищі

Чому Регіна Тодоренко мовчить про війну в Україні

Як з'ясувалося, усе через чоловіка-росіянина Влада Топалова. У них зі співаком різні позиції, тож аби зберегти сім'ю, вони наклали вето на всі політичні теми. Очевидно, Тодоренко легше зрадити Батьківщину, ніж піти проти коханого.

Ми зрозуміли, що нам важко дійти консенсусу, ми з ним у різних становищах абсолютно. І позиції у нас не у всьому збігаються. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, бо це руйнує нашу сім'ю, а ми дуже хочемо згуртуватися, ми дуже хочемо бути разом і далі, і любити одне одного як у клятві — у радості, у хворобі і в бідності, і в кризі, і в усьому іншому,
– висловилася Регіна Тодоренко.

Регіна Тодоренко з чоловіком і сином / Фото з інстаграму гастролерки

Ба більше, зірка російського ТБ насмілилася поскаржитися, що через "теперішні реалії" хтось (мабуть, вона сама) втрачає давніх друзів, братів і сестер.

"У сім'ях різні погляди, розходяться пари, люди не можуть домовитися, живучи в різних країнах. Це страшно, що за збігом обставин ти втрачаєш друзів, з якими дружив 10-15 років. Брати, сестри просто одне одному не телефонують", – ділиться гастролерка.

Що український шоу-біз каже про Регіну Тодоренко

  • На п'ятий день війни телеведуча Катя Осадча просила співачку обирати – кар'єра чи Батьківщина, і нагадала, що в неї все ще український паспорт.
  • Модель Даша Астаф'єва після розбору гардеробу в сторіс називала Тодоренко "гнидою". Зірці стало соромно, що колись віталася з нею і знала її.
  • Євген Синельников, режисер тревел-шоу "Орел і решка", яке зробило Регіну популярною, зізнався, що та надиктувала йому кілька голосових повідомлень у сльозах, казала: "Тримайтесь, я вас благаю!".
  • Блогеру Олексію Дурнєву "дуже соромно" за Тодоренко, адже її батьки досі живуть в Одесі.
  • Шоумен Коля Сєрга, який теж працював з Регіною на "Орел і решка", засуджує її за мовчання і впевнений, що після перемога вона "захоче знову перевзутися в синьо-жовтий".