Скандал навколо перемоги Alina Pash, яку підозрюють в незаконному в'їзді на територію окупованого Криму, не вщухає. Виконавиця не змогла підтвердити, що в'їжджала в Крим з України, оскільки такі дані в реєстрі зберігаються лише протягом 5 років. Паш була на півострові у 2015 році. Як українці реагують на відмову Паш брати участь в конкурсі – дізнавайтеся у матеріалі 24 каналу.

До теми Фейкові довідки, поїздки у Москву та Крим: все, що відомо про скандал з Alina Pash

Довідка, яку від її представника отримало Суспільне, виявилася підробкою. 18 лютого правління Суспільного мовника мало зібратися на засідання, де визначити, чи поїде Alina Pash на Євробачення в Турин. Однак виконавиця вирішила самостійно відмовитися від участі в конкурсі.

Реакція Сергія Стерненка на заяву Alina Pash

Саме активіст Сергій Стерненко одним з перших заявив про те, що довідка, яку Alina Pash показала, як доказ законності поїздки в Крим, є фейком. Тоді активіст вимагав у Суспільного дискваліфікувати Аліну. Голова правління Микола Чернотицький звернувся до Державної прикордонної служби України з проханням підтвердити або спростувати фальсифікацію довідки.

Зверніть увагу Я можу Аліні допомогти, – Стерненко іронічно нагадав співачці її розклад руху з Росії до Криму

16 лютого об 11:00 Аліна Паш та Суспільне отримали відповідь, в якій зазначено, що ДПСУ не може надати інформацію, оскільки дані зберігалися в системі лише до 2020 року. Через декілька годин артистка оголосила, що самостійно знімає свою кандидатуру з Євробачення-2022, яке пройде в Італії.

Що ж, Аліна Паш прийняла єдине правильне рішення та самостійно зняла свою кандидатуру з Євробачення. Вітаю таке рішення та цілком підтримую! Розголос працює,
написав активіст у телеграмі.


Реакція Сергія Стерненка на заяву Alina Pash / Скриншот з телеграму активіста

Як інші громадяни реагують на рішення Alina Pash

Під дописом артистки в інстаграмі користувачі мережі по-різному реагують на її заяву. Прихильники Alina Pash звинувачують її в тому, що вона не боролася до останнього й зрадила всіх тих людей, які її підтримували. Але є й ті, хто з розумінням поставився до рішення Аліни й продовжують висловлювати свою любов.

 • "Ти зрадила всіх людей, які за тебе голосували та підтримували тебе. Повне розчарування".
 • "Тримайся! Ми з тобою! Люблю!"
 • "Так легко здаєшся. Люди за тебе голосували, витрачали свої гроші. А ти через хейт відмовилася. Щось тут не чисто. Так зіпсувати відбір на Євробачення. Вибрали люди. Якщо все чесно, для чого відмовлятися? Не лише ти отримала хейт. Будуть до і будуть після".
 • "Не потрібно так радикально змінювати ситуацію".
 • "Не здавайся, будь ласка. Це не чесно щодо нас, твоїх шанувальників".
 • "Аліночко, ти не винна. На жаль, в Україні зараз так. Я сподіваюся, що все зміниться на краще. Ти просто артистка! Прекрасна артистка України! Ти не політик! В тебе є багато справжніх прихильників твого таланту! І ти обов'язково досягнеш успіху!"

Важливо! Скандал на Нацвідборі: чи може Alina Pash представляти Україну на Євробаченні-2022

А ті користувачі мережі, які вважали, що Alina Pash не має представляти Україну на пісенному конкурсі зазначають, що не треба було брехати та намагатися довести свою правоту там, де її немає.

 • "Не треба було брехати, а зараз робити з себе жертву. Ось і все".
 • "Ви ж самі створили брудну історію".
 • "Може, замість цих плачів Ярославни треба хоча б вибачитися за перше – перетин кордону і друге – фальсифікацію документів, порушення законів України, яких ви, як кажете, дотримується, але як знаємо – не завжди?"
 • "Сама винна, не треба було брехати. Тепер нехай повертає кошти, які витратили на організацію та смс-повідомлення глядачів".
 • "Як симптоматично, що майже всі коментарі з підтримкою – російськомовні. Аліно, просто не треба брехати!"
 • "Брудну історію ти сама почала. Брехунка!"