Після фіналу Національного відбору не стихають обговорення навколо переможниці Alina Pash та її поїздок до Криму. Наглядова рада повинна вирішити, чи представить співачка Україну на Євробаченні у 2022 році.

Читайте також Шахраї не можуть представляти країну на Євробаченні, – Суспільне про підробку довідки Alina Pash

Коли вирішать, чи поїде Alina Pash в Італію

Наглядова рада Суспільного мовника спершу мала зібратись 16 лютого, однак зібрання перенесли на 18 лютого. Рада вже визначила порядок денний:

  1. Про ситуацію, що склалася навколо національного відбору на пісенний конкурс Євробачення;
  2. Про затвердження оцінки майна;
  3. Про доручення Ревізійній комісії здійснити перевірку річної фінзвітності за 2021 рік.

Зазначимо, що Наглядова рада Суспільного мовлення – це орган управління Національної суспільної телерадіокомпанії України. До його складу входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп Верховної Ради поточного скликання і дев'ять членів від громадських об’єднань та асоціацій.

Скандал на Нацвідборі: що відомо

  • У фіналі Національного відбору Євробачення-2022 перемогла Alina Pash. Однак у мережі розгорівся скандал через те, що у 2015 році Alina Pash їздила до окупованого Криму. В інтерв'ю Каті Осадчій у 2019 вона підтвердила, що прибула на півострів через Росію, що є порушенням закону. Та перед і після відбору вона запевнила, що цього не робила і їхала через Україну.
  • Щоб остаточно розвіяти усі сумніви, Суспільне опублікувало "документ", який їм надала Alina Pash, тобто її представниця. Та ця довідка про в'їзд до Криму виявилась підробкою. Про це повідомив Сергій Стерненко з посиланням на власні джерела в ДПСУ та неправильну термінологію в документі.
  • Суспільне поки що не підписуватиме угоду з Alina Pash, адже чекає на офіційний документ від прикордонників. Сьогодні, 16 лютого, вона повинна отримати справжню довідку.