У березні цього року Тоня Матвієнко з кінцями повернулася в Україну з Великої Британії, де жила як біженка й отримувала соціальну допомогу. З нею додому приїхала донька Ніна, тож зараз зіркова сім'я у повному складі. З нагоди Дня захисту дітей співачка навіть запостила зворушливе відео, на якому засвітився й Арсен Мірзоян.

Не пропустіть Іраклі Макацарія вперше став татом: хто в нього народився та як назвали дитину

Тоня Матвієнко показала двох доньок на рідкісному відео

Тоня Матвієнко показала доньок в авто, де ліжко розташоване над водійським сидінням. На залитій сонцем поличці Ніна поцілувала Уляну у щічку, а та її у відповідь. Відео співачка опублікувала під свою пісню 2019 року "Дитячий сміх".

Ви моє життя і продовження цілої нації. Я завжди поряд, не бійтеся нічого. Мама,
– з любов'ю підписала Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, що доньку Уляну Тоня Матвієнко народила в 17 від старшого на 6 років хлопця. Вона вийшла за нього заміж, але через невдалий шлюб повернулася під батьківське крило. До речі, батьки по-різному відреагували на ранню вагітність єдиної доньки – якщо мама Ніна Матвієнко нормально сприйняла цю інформацію та навіть зраділа, то тато Петро Гончар обурився, що Тоня "догулялася". Однак згодом і він заспокоївся, навіть фреш у ліжко носив.

  • До речі, роман Тоні з одруженим на той час Арсеном Мірзояном Ніна Матвієнко теж прийняла спокійно. Зараз він головний годувальник у родині, бо заробляє від 2 до 3 тисяч доларів на місяць. Зіркова теща навіть приносить йому чеки за "комуналку", бо живуть вони разом.
  • Цікаво, що в дорослих синів Арсена Мірзояна від першого шлюбу нормальні стосунки з Тонею Матвієнко. Вони навіть ходять разом у музеї.