Навіть його теща Ніна Матвієнко приносить йому чеки. Про це він розповів у новому інтерв’ю, у якому розповідав і про свою маму, яка відмовляється виїжджати із Запоріжжя.

Цікаво Воював, – Арсен Мірзоян приголомшив історією, коли йому доводилося брати до рук зброю на фронті

Як і скільки заробляє Мірзоян

Арсен зізнався, що під час війни в нього є дохід, який артист отримує від своїх корпоративів, які інколи проводить.

Є корпоративи. Небагато, але вони існують. Вони вже носять характер квартирників, це не такі пафосні і веселі історії. І всі там розуміють, що артисту потрібні гроші,
– розповів артист.

За його словами, в його родині є дохід 2 – 3 тисячі доларів на місяць і цього вистачає на життя.

За що платить Мірзоян

Співак зізнався, що найбільш затратна частина – це їжа, комуналка та авто.

"В нас велика родина і в нас віялова економіка – в кого є гроші, той і платить. Ніна Митрофанівна приносить чек і каже: "Оце за воду", – розповів Мірзоян.

До теми Арсен Мірзоян вперше розповів про вікову кризу та зізнався, чи тамував її алкоголем

Дивіться інтерв'ю з Арсеном Мірзояном: відео

Нагадаємо, що Арсен Мірзоян одружений з донькою Ніни Матвієнко – Антоніною. Поки Тоня перебувала з донькою за кордоном, Арсен мешкав з тещею. Він зізнався, що насправді так її ніколи не називає. Натомість він кличе її мамою або ж звертається на ім'я та по-батькові.

Дружина Мірзояна цілий рік жила за кордоном, в більшості – у Великій Британії, її 7-річна донька навчалася там у школі. Інколи Тоня приїжджала в Україну, аби зустрітися з коханим. Проте у березі зірка повідомила, що вже кілька днів у Києві та зізналася – приїхала з кінцями.