Схоже, первістка назвали Георгій. В соцмережах Іраклі Макацарія показав відео біля пологового будинку.

Цікаво Без макіяжу та в обтислій сукні: дружина Іраклі Макацарія зачарувала фото з чималим животиком

Батьком Макацарія став 2 червня. Знаменитість вийшов до друзів після пологів дружини Лізи Чічуа. На відео помітно, що Іраклі безмежно щасливий та не зміг стримати сліз.

Поки Іраклі не розповів деталей. Як почувається його дружина – теж невідомо.

Макацарія вже встиг розповісти новину найближчим. Зірка показав, як його рідні святкували перед пологовим. З цієї сторіс і стало зрозуміло, що хлопчика назвали Георгій.


Рідні Макацарія привітали його з народженням сина / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Нагадаємо, що чутки про вагітність дружини Лізи Чічуа з'явилися після 14 лютого, коли бізнесмен публічно привітав свою кохану з днем закоханих. Проте офіційно Іраклі підтвердив, що стане татом, лише на початку травня.

Стосунки Іраклі Макацарія з Лізою: коротко

  • Раніше головний герой "Холостяка-6" зізнався, що закохався у свою дружину Лізу з першого погляду. Вони зустрілися в Батумі, але чоловік не підійшов до неї познайомитися. Через декілька днів він наважився написати дівчині в Instagram. Зустрічатися пара почала у серпні 2020 року.
  • У квітні 2022 року Іраклі Макацарія освідчився Лізі в неймовірно красивій локації у Тбілісі, куди запросив рідних і друзів. Цікаво, що напередодні він, як і вимагають традиції, попросив дозволу в її батьків.
  • А 23 липня 2022 року Іраклі Макацарія одружився. Закохані зіграли пишне грузинське весілля. Дівчина, яка на 17 років молодша за свого супутника, обрала сукню незвичайного дизайну, а ексхолостяк постав у класичному чорному костюмі.