Тоня Матвієнко – єдина і довгоочікувана донька Ніни Матвієнко після двох синів. З самого дитинства вона була залюблена знаменитою мамою. Саме тому не мала страху, що зробить щось неправильно й отримає від батьків.

Не пропустіть Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розповіли про найкращі побачення у своєму житті

У підлітковому віці вона закохалась у 23-річного юнака, від якого завагітніла. Спочатку 16-річна Тоня Матвієнко розповіла двоюрідній сестрі, а вже разом вони зізнались народній артистці. Сталось це, коли дівчина була на другому місяці вагітності.

На її здивування, новина про майбутнє поповнення ощасливила Ніну Матвієнко. "Ура, як гарно", – вигукнула вона у відповідь на зізнання доньки. Співачка досі вдячна мамі за таку реакцію.

Вона зраділа. Вона нормально цю інформацію сприйняла, без усякого чмиріння, обзивання і стресу,
– розповіла Тоня Матвієнко.

Так, у 17 років донька артистки народила первістка – доньку Уляну. У шлюбі з коханих вона прожила 10 років, а після розлучення – повернулась під батьківське крило.

Тоня Матвієнко зі знаменитою мамою / Скриншот з відео

Додамо, Ніна Матвієнко спокійно прийняла роман доньки з одруженим Арсеном Мірзояном, у якого підростали двоє синів. У той час, як вся країна називала Тоню розлучницею, вона не стояла на шляху їхнього кохання.

"Це було моє рішення. Вона просто сказала: "Сто разів подумай, навіщо тобі це треба. Це твоє життя, тобі вирішувати", – пригадала Тоня Матвієнко.