Тоня Матвієнко

Могилевська, Бабкін, Нікітюк: українські зірки зворушили привітаннями до Дня матері
9 трав
16:24
Традиційно в другу неділю травня в Україні відзначають одне з найзворушливіших свят – День матері. 9 травня соціальні мережі українських зірок наповнилися милими сімейними фото та чуттєвими зізнаннями. Найяскравіші з них дивіться в підбірці Showbiz 24.
Ніна Матвієнко з чоловіком святкує "золоте весілля": архівні фото
5 бер
17:53
Українська співачка Тоня Матвієнко привітала зіркову матусю та свого батька із "золотим весіллям". Ніна Матвієнко та Петро Гончар одружені вже 50 років. З нагоди свята донька оприлюднила фото з сімейного архіву.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.