Українська влада запевняє, що наслідки підриву Каховської ГЕС будуть катастрофічні. Вже є дані про перших загиблих, тіла плавають просто на воді.

До теми Люди кричать з дахів затоплених будинків, – Мішина жорстко пройшлася по ООН і Червоному Хресту

В Instagram Тіна Кароль розмістила відео, в якому повідомила, що разом зі своїм фондом закупила човни, штани-броди, жилети, які надсилає на Херсонщину.

Коли дізналися про новину про Херсон… серце крається. Всім чим можемо, морально допомагаємо, і ось, сьогодні, маємо можливість надіслати човни, жилети, штани-броди. Дякую моїм чарівницям у фонді. Херсон, тримайся!,
– сказала у відео артистка.

Зазначимо, що фонд Тіни Кароль існує вже дев'ять років і спочатку опікувався онкохворими дітьми. З початком повномасштабного вторгнення він почав також допомагати українським захисникам і захисницям.

Хто ще з зірок відреагував на підрив Каховської ГЕС:

  • Маша Єфросиніна назвала цю катастрофу майже другим Чорнобилем. Зірка звинуватила світ у бездіяльності. Зокрема, її обурило "мовчання" Грети Тунберг та Ілона Маска.
  • Катерина Осадча теж шокована "стурбованістю" світу. Вона звернулася до Червоного Хреста, щоб вони евакуювали місцевих з затопленої окупованої Херсонщини, бо росіяни не допомагають людям.
  • Злата Огнєвіч не змогла стримати сліз через підрив Каховської ГЕС. Вона заявила, що її серце вкотре розбите.
  • Світлана Тарабарова у перші години після трагедії повідомила про евакуацію з її рідної Херсонщини. Вона нагадала про те, що Херсон – одним з перших відчув на собі жахи "руского міра", а тепер знову страждає.
  • Андрій Бєдняков, Ольга Сумська та інші зірки закликають подбати про тварин – за можливості евакуюватися разом з ними або принаймні відв'язати та відпустити.