Співачка TAYANNA (Тетяна Решетняк) зізналась, що ще з дитинства уявляла собі кохання як суцільну романтику. Все мало бути, як у мультфільмах – наче приїхав сміливий принц та обрав її собі за дружину на все життя.

Дивіться також TAYANNA, Нікіта Кісельов, ENLEO та інші: музичні прем'єри, які мають бути у вашому плейлисті

TAYANNA про особисте життя

Та кілька років тому TAYANNA усвідомила свої помилки, які робила в особистому житті.

Згодом я виросла (буквально декілька років тому) і зрозуміла у свої 38, що принців не існує, ніхто тебе не забере, нікуди не викраде, не врятує, не подарує життя мрії, поки ти сама себе всередині не наповниш красою й любов'ю настільки, що до тебе все само буде липнути,
– зізналась співачка.

Тепер TAYANNA не чекає принца-рятівника, а сама може постояти за себе, ухвалювати рішення щодо свого життя.

"Зрозуміла, що жила просто якоюсь ілюзією багато років. Тому зараз для мене кохання – це свідомий вибір двох дорослих людей, які розібралися зі своїми внутрішніми травмами й не граються в "жертву" і "рятівника", а просто кохають та насолоджуються одне одним, бо їм класно разом. А якщо є якісь питання, вони їх просто вирішують".


TAYANNA / Фото з інстаграму TAYANNA

Останні стосунки TAYANNA

  • TAYANNA познайомилася з коханим в інстаграмі. Навесні 2021 року вони місяць провели на Балі, а згодом засвітилися у парі на конкурсі "Міс Україна Всесвіт".
  • У серпні співачка інтригувала першим спільним фото, а вже у жовтні зізналась про складні стосунки. Вона натякала, що суцільної гармонії немає, бо чоловік не до кінця приймає її сина Даніеля.
  • Влітку, коли TAYANNA жила на Балі, вони роз'їхалися. Це сталося у період повномасштабного вторгнення. Коли артистка повернулась у Київ, то постійно плакала, адже там усе нагадувало про колишнього. Та згодом зірка дала собі обіцянку "не вмирати за мужиками".