Лише через три місяці після оголошення про роман TAYANNA наважилась заговорити про особисте щастя в інстаграм-профілі. Дорогою в аеропорт артистка сфотографувалась з бойфрендом і вперше опублікувала спільний кадр.

Цікаво Роман Сасанчин з вагітною нареченою переїжджає зі столиці: де житиме пара

Зірка поділилась, що енергетичні практики та медитації, які вона називає свідомим підходом до саморозвитку, допомогли їй розібратися в собі та знайти справжнє кохання.

Результат моїх практик. Якщо без жартів – це результат моєї роботи над собою,
– підписала TAYANNA.

Обличчя бойфренда співачка так і не засвітила, однак з їхнього першого спільного фото видно, що в Олександра довге світло-русяве волосся й борода. Крім того, він кремезний і високий – на голову вищий від зіркової коханої.

TAYANNA з бойфрендом / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Що відомо про нового бойфренда TAYANNA

Про Олександра відомо лише зі слів TAYANNA:

  • пара познайомилася через інстаграм і закохалась одне в одного з першої зустрічі;
  • співачка не розсекречує, як довго вони разом, однак у березні закохані на місяць полетіли на Балі. Це була їхня перша романтична подорож;
  • зірка давно познайомила Олександра з сином Даніелем, якого народила в першому шлюбі. Хлопчик нібито любить і поважає бойфренда мами.

Яким було особисте життя TAYANNA

Знаменитість була розчарована в чоловіках. Її перші серйозні стосунки були з одруженим продюсером Дмитром Клімашенком, який тримав її в гурті "Гарячий шоколад".

Вдруге артистка серйозно закохалася у продюсера Єгора Глєбова, від якого народила сина. Вони жили в цивільному шлюбі, який був для TAYANNA далеко не казкою. Коханий підіймав на неї руку, а тоді зрадив – пішов до Ані Лорак.