Українська співачка TAYANNA ще до повномасштабної війни виїхала на Балі з сином і бойфрендом. Але її стосунки з коханим не склалися – зірка розповіла, як переживає розлучення.

Читайте також Володимир Дантес приїхав в Ірпінь: що у місті довело його до сліз

TAYANNA про розставання

Виконавиця поділилась, що розрив був дуже болючим. Вона тяжко переживає розставання і багато плаче.

Я досі вірю, що ми будемо разом. Але насправді треба відпускати людину і повертатися до себе. Намагаюся звертати фокус уваги на себе, на сина, на свою роботу. Але я ходжу по Києву і просто плачу, бо тут ми сиділи, тут ми їли, тут машина така, як у нього. Навіть хочеться виїхати з Києва, щоби не було жодних асоціацій,
– зізналась співачка.

"У мене взагалі болюча тема – стосунки. Тому, що я не вмію їх будувати. Коли я у стосунках – мене немає, я на 100% розчиняюсь у людині й на себе забиваю, починаю просто жити життя людини. Мене там немає абсолютно, я як зомбі, абсолютно все віддаю. Звичайно, енергія туди йде, і ти забуваєш про себе, перестаєш за собою дивитися. Де увага – там енергія, а ти постійно думаєш про чоловіка", – поділилась TAYANNA.

Співачка поділилась, що наразі вона не хоче займатися особистим життям і шукати нового партнера. "Я навіть зараз не розглядаю стосунків. Мені кажуть: "Тобі зараз лікар назначив ходити на побачення". А я навіть дивитися на чоловіків не можу".

Якими були стосунки TAYANNA з бойфрендом

  • Ще в червні минулого року співачка вперше зізналась, що зустрічається з чоловіком, з яким познайомилася в інстаграмі. У березні закохані відпочивали на Балі, на курорті вони провели цілий місяць.
  • TAYANNA доволі швидко познайомила обранця із сином Даніелем. За її словами, у них були "дружні класні стосунки". Хлопчик полюбив Олександра, однак той не поспішає входити в сім'ю.
  • З часом виконавиця почала натякати на складні стосунки з бойфрендом. Вона зауважила, що суцільної гармонії, стабільності та впевненості в завтрашньому дні в їхніх стосунках немає. Ба більше, артистка наголосила, що не кожен чоловік може прийняти жінку з дитиною.
  • Співачка не показувала свого коханого в мережі – лише одного разу він засвітився з зіркою на конкурсі краси "Міс Україна Всесвіт".