В п'ятому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 7 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Камалія і Дмитро Жук, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 4 випуск: українські танці в сучасному виконанні

В четвертому випуску проекту "Танці з зірками 2017" проект покинула пара Олі Полякової та Степана Місюрки.

Тематикою сьогоднішнього ефіру став "Світовий кінематограф", в якому танцювальні пари мають перетворитись у героїв улюблених стрічок та виконати заданий їм стиль танцю.

Розпочав п'ятий ефір шоу танцювальний балет "Freedom Ballet".

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: "Freedom Ballet"

Читайте також: "Гра престолів" і "Титанік": у кого перевтіляться учасники "Танців з зірками"

Щодо танцювальних представлень учасників, які виступають під живе виконання оркестру і вокалістів "Голосу країни", їм довелось співпрацювати на паркеті з виконавцями: Вірою Кекелією, Інгрет (Інгрет Костенко), Мартою Адамчук, LAUD (Влад Каращук) і Лукою (Андрій Лучанко).

Епатажний ведучий Юрій Горбунов та відома українська співачка Злата Огневич запросили на танцювальний паркет першу пару – Юрія Ткача та Ілону Гвоздьову, які стали героями з мультфільму "Нікчемний я" – Грю і Люсі, та виконали запальне диско.


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – "Нікчемний я"

Другими на паркет вийшла пара Олени Шоптенко та Ахтема Сеітаблаєва, які перевтілилися в головних героїв фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". Танцюристи виконали надзвичайно чуттєвий фокстрот.


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – "Тіні забутих предків"

Читайте також: "Танці з зірками 2017": Олена Шоптенко показала "секретні" гуцульські костюми з репетиції

Наступна пара, яка здивувала публіку та глядачів "Танців з зірками 2017" – це Камалія та Дмитро Жук. Пара виконала ніжний контенпт в образі головних героїв фільму "Титанік" – Джека та Рози.

Цікавим моментом став реп-виступ судді Катерини Кухар, яка відповіла на "закид" Камалії в попередньому ефірі, що неймовірно важко вивчитись щось нове. У випадку Кухар це мала бути композиція Вітні Х'юстон, однак вона вирішила "начитати" реп, в той час як MONATIK був на "бек-вокалі".


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Камалія і Дмитро Жук – "Титанік"

Неочікуваний номер наступної пари справді викликав неймовірні емоції всіх шанувальників Сніжани та Сергія Бабкіних. Танцюристи помінялись "статями" та зіграли героїв Дани та Джо з музичної комедії "У джазі тільки дівчата". Пара виконала бродвейський джаз.

Запальний номер дав свої "плоди", через що Катерина Кухар традиційно подарувала парі квітку. Минулого разу вона подарувала квітучу рослину парі Ахтема Сеітаблаєва і Олени Шоптенко.


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіна – " У джазі тільки дівчата

Юрій Горбунов запросив на паркет наступну танцювальну пару – Наталі Могилевської та Ігоря Кузьменка. Пара, яка за думками глядачів та суддів має досить великі шанси на перемогу, у 5 випуску перевтілилась у героїв фільму "Тілоохоронець" – Френка та Рейчел. Дивовижна пара станцювала вальс.


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – "Тілоохоренець"

Одна з улюблених пар танцюристів цього сезону більшості шанувальників – це пара Наді Дорофєєвої та Євгена Кота. Сьогодні вони виконали пристрасний пасадобль в образі Дейнеріс Таргарієн та Джона Сноу одного з найпопулярніших серіалів сучасності "Гра престолів".


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – "Гра престолів"

Останніми на паркет вийшла пара Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко. Танцюристи виконали віденський вальс, перевтілившись в героїв Дороті та Чарівника з мультфільму "Чарівник з країни Оз".


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко – "Чарівник з країни Оз"

Неочікуваним сюрпризом для глядачів "Танці з зірками 2017" в 5 ефірі став виступ Олі Полякової – учасниці танцювального проекту, яка покинула проект минулого тижня. Через бурхливі емоції шанувальників співачки в соцмережах, Оля Полякова знову вийшла на паркет, однак у своєму звичному образі, – вона виконала пісню "Цветочек аленький".


"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Оля Полякова "Цветочек аленький"

За результатами голосування журі, в трійці лідерів опинилися Сергій та Сніжана Бабкіни – 29 балів, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова – 26 балів і Надя Дорофєєва та Євген Кот – 25 балів.


Турнірна таблиця суддівських голосів 5 випуску проекту "Танці з зірками 2017"

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: що розізлило Дмитра Шурова в 4 випуску

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто підкорив серця суддів в Дніпрі в 3 випуску

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма. За правилами шоу, судді оцінюють танцювальні пари (максимум – 10 балів), які сумуються з смс-голосуваннями глядачів.


"Танці з зірками 2017" 4 випуск: судді шоу – MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма

MONATIK – 31-річний український співак Дмитро Монатік, танцюрист, автор пісень та композитор, який лише за декілька років підкорив українську сцену своїм новаторським виконанням пісень. Дмитро був учасником шоу "X-Фактор", "Танцюють всі!" і "Зірковий ринг", а також став суддею 3 сезону проекту "Голос. Діти".

Співак отримав безліч нагород у 2016 та 2017 році, однак однією з його найяскравіших сторінок творчості в очах глядачів залишився номер-відкриття першого півфіналу міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення – 2017", яке проходило цьогоріч в Україні.

Читайте також: Monatik відкрив перший півфінал Євробачення-2017: яскраві фото та відео виступу

Катерина Кухар – всесвітньо відома балерина та прима українського балету Національної опери України імені Тараса Шевченко. У 2012 році стала заслуженою артисткою України. 35-річна Катерина прославила український балет на весь світ, гастролюючи з постановками по країнах Європи, Азії та Північної Америки.

Минулого 2016 року Катерину Кухар було нагороджено Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. А 10 липня 2017 року стала суддею п'ятого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками".

Влад Яма – один з найвідоміших українських танцюристів та хореографів, який став фіналістом першого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками" з сьогоднішньою учасницею шоу Наталією Могилевською. Танцюрист також був суддею таких телевізійних проектів як "Танцюють всі!" та "Україна має талант".

Влад Яма є володарем Кубку України з бальних танців, а також є переможцем відкритого чемпіонату Лондона зі спортивних танців серед любителів.

Ведучими проекту є відома українська співачка Тіна Кароль, зірка українського телебачення та незмінна ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча, телеведуча Лілія Ребрик, а також відомий український шоумен та ведучий Юрій Горбунов.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яка пара залишила танцювальний проект

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – "Нікчемний я"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – "Тіні забутих предків"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Камалія і Дмитро Жук – "Титанік"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіна – "У джазі тільки дівчата"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – "Тілоохоренець"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – "Гра престолів"

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко – "Чарівник з країни Оз"