На шоу "Х-Фактор" 8 сезон 5 випуск на сцену з’являлися учасники, які всіма силами намагалися здивувати суддів і підкорити їх своїми голосами. Втім, не всім це вдалося.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: що розізлило Дмитра Шурова в 4 випуску

Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Кожен, хто мріє про велику сцену, може отримати шанс продемонструвати свої вокальні здібності всій Україні. Суддівську четвірку, яка оцінює учасників, представляють: Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко. Також, у проекті з'явився новий ведучий Андрій Бедняков. Він підтримує учасників і розважає публіку.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто підкорив серця суддів в Дніпрі в 3 випуску

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Альона Нікуліна – Я народжена для любові

Альона Нікуліна працює звичайним касиром в магазині, але ж душа співає і мріє! Мріє про те, щоб заспівати з Вєркою Сердючкою на одній сцені і зібрати стадіон. Чи наважитися учасниця запропонувати Андрію Данилку дует? Але жодного "так" жінка так і не почула, але подарувала незабутні враження.

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: ARLET – Спрага чи спека

Гурт "ARLET" вирішив підкорити сцену Х-фактор авторською піснею "Спрага чи спека". І не було б ніяких питань, якби не гітарист... Адже він уже кілька місяців грає в гурті "PIANOБОЙ". Як відреагує на це Дмитро Шуров? Якби не було, хлопці запалили сцену та отримали три "так" і пройшли далі!

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Юра Романенко – My Way

Юра Романенко виконав пісню Френка Сінатри – "My Way". Хлопцеві не потрібен мільйон – він просто прийшов трошки поспівати. І вийшло це в нього напрочуд чудово! Юнак отримав аж чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Dzherela – Між нами тане лід

Народний колектив "Dzherela" виконав популярну пісню гурту "Гриби" – "Між нами тане лід". Незвичайний репертуар допоміг отримати аж чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Катерина Кістень — Cabaret

Заслужена артистка України та актриса серіалу "Коли ми вдома" Катерини Кістень вирішала підкорити шоу Х-фактор. Адже попри успішну кар'єру вона з дитинства мріяла співати. І схоже жінці вдалось підкорити серця суддів, вона отримала аж три "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Олександр Коновалов – Papaoutai

Олександр Коновалов прийшов в Х-фактор 8 сезон з піснею Stromae "Papaoutai". Хлопець фанатіє від цього співака і вирішив влаштувати собі свято на сцені. Своїми вокальними даними він змусив танцювати не лише глядачів, а й Настю Каменських! Тож Олександр отримав від суддів три "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Вікторія Сіроштан – Одна калина

Вікторія Сіроштан виконала пісню Софії Ротару "Одна калина". У дівчини є все: свій музичний колектив, слава, маса запрошень на концерти. А на виступи її групи приходять навіть гості з адміністрації і районних рад. Але все ж дівчина вирішила підстрахуватися смачними подарунками для суддів. Але льодяники суддям сподобались більше, аніж її спів. І за це дівчина отримала три "ні".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: ВІА "Бетон" — Шаурма

На сцені "Х-фактора" 8 сезон ВІА "Бетон" виконали авторську пісню "Шаурма". Гурт зібрався за принципом "справа була ввечері – робити було нічого". Музиканти хочуть створити щось грандіозне, веселе, щоб радувати глядачів. І в них це вийшло! Гурт отримав три "так" від суддів.

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Олена Ушакова – Back To Black

Радіоведуча Олена Ушакова з Латвії вирішала підкорити сцену шоу з піснею Amy Winehouse "Back To Black". За свій спів учасниця заслужено отримала три "так" і пройшла далі!

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Юрій Іщук – Владимирский централ

На сцені "Х-фактор" зазвучав шансон. Юрій Іщук виконав хіт Михайла Круга "Владимирский централ". Учасник вже рік, як у творчій відпустці, а велика сцена – спосіб проявити себе. Настя Каменських, як виявилося, обожнює шансон, і одне суддівське "так" він таки отримав. Інші судді теж не встояли, тож учасник отримав аж три "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: CRISPY – Survivor I Will Survive

Тріо "CRISPY" виконали пісню, яка поєднала в собі дві легендарні композиції – "I will survive" і "Survivor". Надихнувшись серіалом "GLEE", кращі подруги, які ніколи не займалися вокалом, зібралися буквально за тиждень: підготували костюми, придумали танець та провели пару репетицій. За свої старання дівчата отримали три "так" від суддів.

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Тібор Ференці — Eternal Flame

Тібор Ференці виконав пісню The Bangles "Eternal Flame". Бакалавр з прикладної математики розробив теорію "Х" і впевнений, що для здійснення мрії йому залишилося тільки вийти на сцену.

Своїм співом він навіть зміг змусити танцювати Настю Каменських, але від суддів він отримав три "ні".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Ксюша Попова – Say Something

Ксюша Попова виконала пісню Christina Aguilera "Say Something". Дівчина вже давно планує зоряне майбутнє. У дитинстві була закохана в Кіркорова, і мріяла якнайшвидше вирости, щоб стати знаменитою і вийти за нього заміж. Сьогодні ж фанатіє від Крістіни Агілери. Навіть перефарбувалася в блондинку і запаслася червоною помадою, щоб бути схожою на неї.

Своїм співом вона підкорила не лише глядачів, а й суддів. Дівчина почула чотири бажаних "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Мечислава Черсак

На сцені "Х-фактор" 8 сезон дівчина з незвичайним ім'ям і здібностями – Мечислава. Вона здатна лікувати людей голосом. Проводить тренінги та за допомогою її голосу відкривається енергетика, а люди зцілюються. Судді оцінили незвичайний вокал жінки, вона почула три "так" і лише одне "ні".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Галя Веренич – McDonalds

Мак-працівниця Галя Веренич виконала авторську пісню про наболіле. Дівчина дуже творча людина, але так сталося в житті, що доводиться працювати в McDonalds. За свою щирість та голос дівчина почула бажані три "так".

Х-фактор 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн: Рігоберто Торрієнте – Despacito

Карколомний вокаліст з Куби – Рігоберто Торрієнте – виконав головний хіт літа Luis Fonsi "Despacito". Кубинська зарплата в 10-15 доларів і відсутність інтернету змусили хлопця покинути рідний дім, і приїхати за дружиною в Україну.

Рігоберто швидко освоївся і став заробляти на життя музикою. Хлопець мріє перемогти на "Х-факторі" та провести інтернет на рідну Кубу. І перший крок йому вдався – всі четверо суддів сказали "так".