Участь у вокальному шоу "Х-фактор" та ефектний виступ на Євробаченні 2018 року приніс MELOVIN популярність далеко за межами України. У нього є фани в усіх країнах СНД, але найбільше співака чекають у Росії. Він давно гайнув би туди з концертами, якби не війна на Сході та окупація Криму.

До теми В обіймах Філіпа Кіркорова: Софія Ротару вкотре виступила на "Пісні року" у Москві

Зірка не належить до числа тих артистів, котрі пропагують, що "музика поза політикою", тому чекає, коли Росія змінить статус країни-агресора для України.

Я хотів би, звичайно, виступити там (у Росії – ред.). У мене там дуже багато фанів, я можу зібрати зал. Чекаю момент, коли щось вирішиться на цій планеті, тому що бісить,
– різко висловився MELOVIN.

Разом з тим співака засмучує той факт, що "до нас російським артистам можна, а українським артистам туди – сором, ганьба". Він вважає, що наші знаменитості могли б заробляти непогані гроші на гастролях у Росії, але везти їх назад, щоб годувати свої команди.

Так, у MELOVIN "бореться бажання стати масштабнішим в інших країнах", де його україномовні та російськомовні пісні розуміють, і страх стати вигнанцем на Батьківщині. Крім того, артист переймається за батьків, яких неодмінно осудять за його виступи в Росії.

Ти розумієш, що одразу станеш антигероєм в Україні. Стрьомно не змогти приїхати в рідну країну, бо ти будеш вигнанцем,
– пояснив MELOVIN.

MELOVIN про гастролі в Росії / Скриншот з відео

Цікаво Віталій Козловський пригадав, як "отримав ляпас по морді" після концерту в Росії

Примітно, що російським гастролерам не соромно провертатися в Україну після того, як вони зірвали куш у Москві: