Після виступу в Росії треки Віталія Козловського зникли з українських радіостанцій, а він сам – з телеефірів. Два роки він "відмивав" свою репутацію, перш ніж повернувся до гастролей. Він не приховує, що у Москві "дуже непогано заробив", але ці гроші коштували йому народної любові.

Читайте також Українець Макс Барських став найкращим виконавцем за версією MTV Росія

Я отримав там багато оплесків, самоствердився як артист, а приїхавши в Україну, отримав такий ляпас по морді, печінці, по всьому. Я роки два нормально не міг гастролювати,
– пригадав Віталій Козловський.

Хоч три роки тому в артистові вирувала образа, зараз він вважає, що "це був правильний удар" з боку Батьківщини й української публіки. На його думку, ця помилка з концертом у Москві на 9 травня була для того, щоб сьогодні він мислив зовсім інакше.

"Поки не вирішиться питання між нашими країнами, ні в яку Росію я і думати не буду їхати. Свого часу я зробив величезну помилку, тому сьогодні ніякої Росії в моєму житті не може бути", – висловився Козловський.

Він додав, що після травня 2018 року в Росію ні ногою. У країні-агресорі живе його сестра – донька батька від першого шлюбу, однак співак не побачиться з нею, допоки війна не закінчиться.

Цікаво Скандальний співак Віталій Козловський заявив, що більше не виступатиме в Росії

Як Козловському жилось після концерту в Москві

  • Після скандального виступу співак виправдовувався, що "отримав запрошення він українців, що живуть в Росії", тому не вважає це зрадою.
  • Депутати від "Свободи" вимагали позбавити Козловського звання заслуженого артиста України й називали "аморальною особистістю".
  • Травневі концерти зірки скасовували одне за одним – у Києві, в Одесі.
  • Співачка Анастасія Приходько публічно називала колегу зрадником і запроданцем.