Шанувальники Ротару обурені її пасивною реакцією. Адже навіть співачка Світлана Лобода, яку критикують багато українців, заявила, що віддасть свою квартиру в Києві для багатодітної родини з зони затоплення, і передала 100 тисяч гривень постраждалим.

До теми Боляче: Леся Нікітюк розплакалася через моторошні кадри наслідків підриву ГЕС на Херсонщині

Як Ротару відреагувала на трагедію

Зараз українські зірки кричать світу про екоцид, звертаються до міжнародних організацій та привертають увагу до подій в Україні. Водночас Софія Ротару небагатослівно відреагувала на підрив Каховської ГЕС та затоплення Херсонщини.

Співачка вмістила свої емоції в один смайлик, показавши фото врятованої собаки. Крім того, Ротару вкотре забула нагадати, хто винен у цій катастрофі.


Реакція Ротару на затоплення Херсонщини через підрив ГЕС / Фото з її інстаграм-сторіс

Зірка показала щемливе фото, де мокра тварина тримається за ногу свого рятівника. Ця світлина облетіла весь світ. Ротару також вирішила запостити його, чим, вочевидь, поспівчувала домашнім улюбленцям, які опинилися в епіцентрі катастрофи.

Українці зазначають, що на тлі того, що роблять інші відомі люди, така реакція Софії Ротару виглядає недолуго. Адже зараз наші зірки, за діяльністю яких стежать іноземці, кричать про тероризм росіян, звертаються до міжнародних організацій та збирають на допомогу постраждалим. В той час Софія Ротару жодним чином публічно не оголосила про свої наміри допомогти та не звинуватила в цьому росіян.

Як інші зірки відреагували на підрив Каховської ГЕС:

  • Маша Єфросиніна назвала цю катастрофу майже другим Чорнобилем. Зірка звинуватила світ у бездіяльності. Зокрема, її обурило "мовчання" Грети Тунберг та Ілона Маска.
  • Катерина Осадча шокована "стурбованістю" світу. Вона звернулася до Червоного Хреста, щоб вони евакуювали місцевих з затопленої окупованої Херсонщини, бо росіяни не допомагають людям.
  • Злата Огнєвіч теж не змогла стримати сліз через підрив Каховської ГЕС. Вона заявила, що її серце вкотре розбите.
  • Світлана Тарабарова у перші години після трагедії повідомила про евакуацію з її рідної Херсонщини. Вона нагадала про те, що Херсон – одним з перших відчув на собі жахи "руского міра", а тепер знову страждає.
  • Андрій Бєдняков, Ольга Сумська та інші зірки закликають подбати про тварин – за можливості евакуюватися разом з ними або принаймні відв'язати та відпустити.