Герої "Холостячки" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт продовжують інтригувати шанувальників та не коментують свої стосунки. Та днями автор "95 кварталу" частково прояснив ситуацію.

Зверніть увагу Ксенія Мішина в топі з відкритим животом прийшла на шкільну лінійку сина

Олександр Еллерт прокоментував стосунки з Мішиною

В інтерв'ю гуморист назвав Ксенію Мішину своєю слабкістю, а також "коханою жінкою". Він розповів, у яких стосунках з нею.

Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродає. Ось у таких ми стосунках,
– заявив Еллерт.

Ведучий запитав, чи не був величезний букет троянд, яким хизувалась акторка в річницю стосунків, від нього. Олександр зазначив, що залишить це в інтризі.

На запитання щодо того, чи лайкає акторка його останні фото в інстаграмі, Еллерт відповів лаконічно: "Відчепись".

29 запитань Олександрові Еллерту: дивіться відео онлайн


Розрив та чутки про примирення пари

  • Всередині липня Ксенія Мішина опублікувала емоційний допис, в якому оголосила про розрив з Олександром Еллертом. Тоді гуморист неоднозначно прокоментував новину, назвавши все "драмою". За кілька днів після цього й акторка, і гуморист відпочивали в окупованому Криму.
  • Через місяць Олександр Еллерт неочікувано привітав Мішину з річницею стосунків. Він показав ролик, де були спільні фото та відео пари, а також назвав акторку "коханою".
  • Згодом пара підігріла чутки про примирення. Героїня "Холостячки" з сином відправилась на відпочинок до Кіпру. Фани переконані в тому, що разом з ними був і Еллерт – зірка засвітила його смартфон, а згодом пару побачили разом в аеропорту.
  • 28 серпня відбулося весілля українських акторів Дмитра Сови та Даші Легейди. На церемонії знову разом у кадр потрапили Ксенія та Олександр. Ба більше, акторка спіймала букет нареченої, а після цього до неї підійшов гуморист та нібито поцілував.


Олександр Еллерт і Ксенія Мішина / Фото з інстаграму Еллерта